تهدید غزه از سوی وزیر دارایی رژیم صهیونیستی

کدخبر: 373348
اقتصاد نیوز : وزیر دارایی رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) تهدید کرد که دولتش به هر گونه عملیات تیراندازی از نوار غزه پاسخ خواهد داد و هرگز اجازه نخواهد داد شلیک راکت‌ها ادامه یابند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، یسرائیل کاتس، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی امروز در گفت‌وگو با رادیوی ارتش این رژیم در پاسخ به این سوال که آیا شلیک راکت‌ها همانند سال گذشته به دلیل صاعقه انجام شده، گفت که دولتش امکان ندارد هیچ گونه بهانه‌ای را برای تروریسم بپذیرد.

کاتس در ادامه این گفت‌وگو جنبش حماس را مسؤول هر گونه تیراندازی از سوی نوار غزه دانست و مدعی شد: "هرگز اجازه نخواهیم داد تیراندازی علیه اراضی "اسرائیلی" انجام شود".

وزیر دارایی رژیم صهیونیستی در ادامه تهدید کرد که " دولتش به هر گونه عملیات تیراندازی از نوار غزه پاسخ خواهد داد و هرگز اجازه نخواهد داد شلیک راکت‌ها ادامه یابند".

ارتش این رژیم صبح امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد در پاسخ به شلیک راکت از نوار غزه، پایگاه‌هایی در نوار غزه را با بالگرد و تانک بمباران کرد.

در ادامه این بیانیه اعلام شد: دو راکت از نوار غزه به سمت "اسرائیل" شلیک شد که نیروهای ما در پاسخ به آن زیرساخت‌های متعلق به حماس و نیز برخی پایگاه‌های نظامی در غزه را بمباران کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز از شلیک دو راکت از سوی غزه به مرکز و جنوب اراضی اشغالی خبر داد. طبق گزارش رسانه‌های عبری زبان، شامگاه شنبه صدای انفجارهایی در اسمان شهر عسقلان شنیده شدند و ساکنان این شهر گزارش دادند شاهد عملیات رهگیری راکت‌ها بوده‌اند.

از دست ندهید
بلیط هواپیما