کدخبر: ۳۷۳۵۵۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

تحقیق مدیر ارشد امنیت اطلاعات آمریکا درباره ادعای تقلب انتخاباتی

اقتصاد نیوز : بر اساس یک گزارش که امروز (دوشنبه) انتشار یافت، مقام ارشد امنیت اطلاعات دولت فدرال آمریکا داوطلبانه به یک گروه خصوصی تحقیقات درباره ادعای تقلب انتخاباتی تحت عنوان Voter Integrity Fund با هدف ارزیابی نتایج انتخابات سوم نوامبر پیوسته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، خبرگزاری آناتولی اعلام کرد، کامیلو ساندووال به سی.ان.ان گفت: مساله درست بودن روند رای‌گیری باید برای همه مهم باشد و یک رقابت شکست خورده یا مخدوش مشروعیت دموکراسی ما را تضعیف می کند.

ساندووال که مقامی منصوب شد از سوی دونالد ترامپ در سمت مدیر ارشد امنیت اطلاعات فدرال است سال ۲۰۱۶ ،مسئول عملیات داده‌ها در کمپین ترامپ بوده است، می گوید: من به عنوان یک داوطلب این پروژه و کارشناس سابق حوزه داده‌های سیاسی کمپین، از مهارتهایم به عنوان اهرمی برای آوردن پاسخگویی و شفافیت بیشتر به فرآیند انتخابات از طریق مدلسازی دقیق و ارزیابی نتایج انتخاباتی که علنا موجود هستند، استفاده می‌کنم.

ساندووال که از شغل روزانه‌اش برای این تلاش جدید مرخصی گرفت، ادامه داد: نتایج مربوط به یافته‌های ما باید برای همه اعم از جمهوریخواه یا دموکرات جالب توجه باشد.

مت برینارد، بنیانگذار گروه Voter Integrity Fund هم بدون ارائه سند و مدرکی به سی.ان.ان گفت، این گروه اسناد و مدارکی از بی نظمی‌ رای دهندگانی که به شکل غیرقانونی در سراسر ایالتها رای داده‌اند یافته است.

ترامپ وعده اقدام حقوقی در قبال ادعای وقوع تقلب گسترده در انتخابات را داده و خواستار بازشماری آرا در جورجیا، میشیگان و پنسیلوانیا شده است.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند