کدخبر: ۳۷۳۷۲۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

مشاهده ۶ گرگ در خیابان وحشت به جان مردم انداخت+عکس

اقتصادنیوز : ۶ گرگ در خیابان های ارومیه جولان می دادند که یکی از آنها وارد خانه شد و همه را به وحشت انداخت.مدیر سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ شهرداری ارومیه گفت: امروز تعداد ۱۰ تماس از سوی شهروندان مبنی بر مشاهده گرگ در حاشیه شهر ارومیه با این سامانه برقرار شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رکنا، احسان مهدی پور با اشاره به تماس های مکرر شهروندان مبنی بر مشاهده چندین قلاده گرگ در حاشیه شهر ارومیه و در خیابان حیدربابا، اظهار کرد: با توجه به برقراری 10 تماس از سوی شهروندان بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و اکیپی با هماهنگی سامانه 137 به منطقه اعزام شد.

 

او افزود: اکیپ های شهرداری ارومیه در ارزیابی و بررسی های میدانی خود متوجه شدند که شش قلاده گرگ در نزدیکی منازل مسکونی تردد داشته است.

مدیر سامانه مدیریت شهری 137 شهرداری ارومیه گفت: با توجه به تماس شهروندان مبنی بر اینکه یکی از گرگ ها وارد حیاط خلوت منزلی مسکونی یکی از شهروندان در خیابان حیدربابا شده، اکیپ های شهرداری سریعا به محل مراجعه و تدابیر لازمه جهت ایمنی ساکنان محل را در این خصوص اجرایی کردند.

جولان 6 گرگ وحشی در خیابان های ارومیه

مهدی پور گفت: با اطلاع به سازمان حفاظت از محیط زیست آذربایجان غربی و با توجه به مسئولیت آنها در قبال حیات وحش، محیط بانان آن سازمان جهت زنده گیری به محل دعوت شدند.

او ادامه داد: از شهروندان خواهشمندیم هرگونه مشاهده مجدد گرگ و یا سایر حیوانات وحشی را سریعا به سازمان حفاظت از محیط زیست با شماره 04433827706 و یا سامانه 137 شهرداری اطلاع دهند و تحت هر شرایطی از آسیب رساندن به آنها جلوگیری کنند.

این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند