کدخبر: ۳۷۳۷۸۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

پیگیری اوراق مشارکت مترو در جلسه حناچی با جهانگیری

اقتصادنیوز :مدیرکل حوزه شهردار تهران اعلام کرد که در صورتی که اوراق مشارکت سال ۱۳۹۸ مترو تا پایان آبان آزاد نشود شهرداری قادر نخواهد بود به هیچ یک از اهداف اعلامی از جمله احداث ۱۲ ایستگاه مترو تا پایان سال عمل کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایسنا، مصطفی کاظمی در مورد جلسه اخیر شهردار با اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری نیز گفت: حناچی با دکتر جهانگیری درباره اوراق مشارکت جلسه ای داشتند. متأسفانه چند روز بیشتر برای استفاده از اوراق مشارکت فرصت باقی نمانده  و سازمان تأمین اجتماعی در کمال ناباوری در این کار گره انداخته  و وثایق شهرداری که باید به بانک رفاه اعلام شود را اعلام نمی کنند.

بنا براعلام سایت شهر، وی ادامه داد: در این مورد خیلی بخشی نگاه می شود وتأکید کردیم مترو موضوع شهرداری تهران نیست. بلکه یک موضوع حاکمیتی است و مربوط به کل سیستم مدیریتی کشور می شود و اگر هرگونه اختلال و مشکلی در مسیر ساخت ایستگاه های جدید و بهره برداری از خطوط صورت بگیرد متوجه تصمیم گیران بالادستی است.

به گفته وی، اوراق مشاکت مترو متوقف شده و در صورتی که تا پایان آبان ماه آزاد نشود قطعا موفق نخواهیم شد اهدافی که برای ساخت ۱۲ ایستگاه مترو تا پایان سال اعلام کرده ایم و همین طور سایر امور را به سرانجام برسانیم.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند