کسانی که حکم رهبر را دارند از کاندیداتوری ۱۴۰۰ منع شده‌اند؟

کدخبر: 374096
اقتصاد نیوز : فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به بحث ها در خصوص اظهارات دیروزش پیرامون کاندیداهای انتخابات ۱۴۰۰ گفت: «من نگفته‌ام که آنهایی که حکم رهبر را دارند از کاندیداتوری ۱۴۰۰ منع شده‌اند. بحث منع شدن یا نشدن نیست.»

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرفوری، عباس سلیمی‌نمین، فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: ممکن است برخی شخصیت‌ها حکم رهبری داشته باشند اما منعی برای حضور در انتخابات نداشته باشند.

عباس سلیمی نمین، اظهار کرد: «من نگفته‌ام که آنهایی که حکم رهبر را دارند از کاندیداتوری ۱۴۰۰ منع شده‌اند. بحث منع شدن یا نشدن نیست. ممکن است برخی شخصیت‌ها باشند که با حکم رهبری در مجمع تشخیص مصلحت نظام باشند که این‌ها قطعا منعی ندارند. منتهی در جایگاه‌های اجرایی این چنینی، این تلقی در ذهنم ایجاد شده بود که این بحث در مورد کسانی که جایگاه‌های حساسی را با حکم رهبری در اختیار دارند صدق می‌کند.»

بر اساس این گزارش، پیش از این به نقل از او گفته شده بود: شنیدم که مقام معظم رهبری کسانی که از ایشان حکم داشتند و دارند را از نامزد در انتخابات ریاست جمهوری منع کرده‌اند.

وی افزوده بود: به این افراد گفته‌شده اگر می‌خواهند نامزد انتخابات شوند، از سمت‌هایی که رهبرانقلاب بدان‌ها سپرده، کنار بکشند.

 

تیتر یک
  • تشدید جنگ سایه بین ایران و اسرائیل

    اقتصادنیوز؛ روزنامه واشنگتن پست در گزارشی به ابعاد حادثه اخیر در تأسیسات هسته‌ای نطنز، و احتمالات و اظهارات مربوط به…

از دست ندهید
بلیط هواپیما