کدخبر: ۳۷۴۲۷۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

درخواست سناتور دموکرات از بایدن برای ادامه فشار به ایران

اقتصادنیوز : «جو لیبرمن» سناتور سابق ایالت کنتیکت ضمن «اشتباه» خواندن توافق هسته‌ای ایران، مدعی شد بازگشت سریع دولت احتمالی بایدن به برجام، آمریکا را به دوران بسیار بدتری بازخواهد گرداند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبر آنلاین، «جو لیبرمن» سناتور سابق ایالت کنتیکت و نامزد حزب دموکرات برای معاونت ریاست‌جمهوری در انتخابات سال ۲۰۰۰، روز پنجشنبه مدعی شد در صورتی که «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات آمریکا که پیروزی او تا این لحظه به صورت غیر رسمی تایید شده، بخواهد به سرعت به توافق هسته‌ای ایران بازگردد، ایالات متحده به زمان بسیار بدتری بازخواهد گشت.

به گزارش وبگاه خبری «هیل»، وی مدعی شد: اگر دولت بایدن به سرعت به مذاکره با ایران بازگردد و راحت با آن‌ها برخورد کند، به زمانی بسیار بدتری بازخواهیم گشت.

این سناتور سابق دموکرات که بعدها مستقل شد و در سیاست خارجی به محافظه‌کاری مشهور است، در مصاحبه با یکی از برنامه‌های «فاکس بیزنس» گفت در ارتباط با رویکرد دولت بایدن در قبال ایران نگران است و افزود توافق دوران اوباما یک اشتباه بود و بهتر است که آمریکا رویکرد «فشار حداکثری» علیه ایران را به کار بگیرد.

 او همچنین در ادعایی، توافقات عادی‌سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی را «توافقات صلح واقعی که در حال شکل‌گیری است» توصیف کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند