دستور ویژه رئیسی برای همراهی دستگاه قضا با تولیدکنندگان و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام

کدخبر: 375501
اقتصاد نیوز : رئیس قوه قضائیه از استاندار خواست با توجه به سال پایانی دولت، تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام صرف کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ملانوری، استاندار خراسان جنوبی، چهارشنبه شب پنجم آذر طی دیداری با آیت الله رئیسی از مسائل و مشکلات استان گفت.

استاندار خراسان جنوبی، گزارش مبسوطی نیز از اقدامات استان در راستای مهار کرونا ارائه کرد و ادامه داد: جلسات مکرر و نظارت‌های پیوسته‌ای با هدف تغییر رنگ شهرها در حال انجام است و امیدواریم با این انسجام و همراهی حوزه‌های مختلف بتوانیم به زودی شاهد قطع زنجیره انتقال ویروس باشیم.

ملانوری از نماینده مردم خراسان‌ جنوبی در مجلس خبرگان رهبری خواست، مجموعه مدیریتی استان را در رفع موانع توسعه همراهی کند.

وی با اشاره به اینکه فعالیتش را با شعار "خراسان جنوبی؛ تدبیر، تلاش، توسعه" در استان شروع کرده، یادآور شد: انسجام و همبستگی همه حوزه‌ها، شرط تحقق این شعار است.

دستور ویژه آیت‌الله رئیسی به ارکان مختلف قوه قضائیه برای همراهی و همکاری با تولیدکنندگان و کارآفرینانی که واحدهای تولیدی آن‌ها دچار مشکل شده و تشکر از تعامل خوب و ارتباط سازنده دستگاه‌های ذیل قوه قضاییه در استان با مجموعه استانداری از دیگر نتایج این دیدار بود.

آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه نیز پس از استماع موارد مطرح شده از استاندار خواست با توجه به سال پایانی دولت، تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام صرف کند.

وی یادآور شد: تأمین و توسعه زیرساخت‌ها نیز از جمله اقداماتی است که باید در اولویت برنامه‌های استان قرار گیرد.

رئیس قوه قضائیه با تأکید بر اینکه درخواست‌ها را با آغوش باز می‌پذیرد، خاطرنشان کرد: برای اعتلا، سربلندی و پیشرفت خراسان جنوبی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما