سلطان توئیت، توئیتر را متهم کرد

کدخبر: 375675
دونالد ترامپ امروز (جمعه) بار دیگر رسانه‌ها را به هدف قرار دادن عمدی‌ وی از طریق سانسور "پیامهای حقیقی اش" متهم کرد؛ همچنین توئیتر را مورد انتقاد قرار داد و مدعی شد که این رسانه اجتماعی "ترندهای" غلط درست می‌کند و علیه محافظه کارها تبعیض قایل می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا و به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی نوشت: من یک نشست خبری بسیار طولانی پس از تبریک عید شکرگزاری برای ارتش داشتم و یک بار دیگر فهمیدم که رسانه اخبار جعلی "پیام واقعی" چنین کنفرانس خبری را پنهان کرده است. نکته اصلی این بود که در انتخابات ۲۰۲۰ تقلب صورت گرفته و من پیروز شدم!

وی همچنین یکبار دیگر مدعی شد که در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر تقلب شده است.

این اظهارات درست چند ساعت پس از آن ایراد شد که ترامپ گفت اگر کالج الکترال پیروزی جو بایدن را تایید کند، از کاخ سفید خارج می‌شود.

ترامپ در توئیتر

ترامپ همچنین توئیتر را مورد انتقاد قرار داد و مدعی شد که این رسانه اجتماعی "ترندهای" غلط درست می‌کند و علیه محافظه کارها تبعیض قایل می‌شود.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین توئیت کرد: برای "اهداف امنیت ملی" بخش ۲۳۰ قانون ارتباطات بایستی به سرعت حذف شود.

بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر آمریکا پیروز شد اما ترامپ در ابتدای امر به اداره خدمات عمومی دستور داده بود تا از روند رسمی انتقال به بایدن امتناع کند در عین اینکه شکست در انتخابات را هم نمی‌پذیرد.

منبع: اقتصادنیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید