کدخبر: ۳۷۵۷۹۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

رسانه‌های صهیونیستی: توئیت ترامپ نشانه همکاری آمریکا در ترور فخری‌زاده است

اقتصاد نیوز : شبکه خبری المیادین به نقل از منابع اسرائیلی، اقدام ترامپ رییس جمهوری آمریکا در بازنشر توئیت یک خبرنگار صهیونیست درباره ترور محسن فخری زاده را نشانه همکاری واشنگتن و تل آویو در این ترور دانست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شبکه خبری المیادین جمعه گزارش داد که رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که از توئیت ترامپ این گونه برداشت می شود که عملیات ترور فخری زاده احتمالا کار مشترک آمریکا و اسرائیل بوده است.

رسانه ها صهیونیستی همچنین افزودند که  منابع اطلاعاتی آمریکا می گویند اسرائیل در ترور فخری زاده دست داشته است.

نیویورک تایمز نیز به نقل از سه مسئول اطلاعاتی گزارش داد که اسرائیل پشت ماجرای ترور فخری زاده قرار دارد.

رسانه ها امروز به نقل از منابع صهیونیستی، از احتمال دست داشتن تل آویو در ترور فخری زاده دانشمند هسته ای ایران خبر دادند.

شبکه خبری المیادین جمعه شب به نقل از رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کرد: مدیر کل پیشین وزارت امور راهبردی اسرائیل از فخری زاد به عنوان قاسم سلیمانی برنامه هسته ای ایران نام برد و گفت که چنین حادثه ای می تواند تنها از سوی تل آویو و واشنگتن انجام شود.

«یوسی کوبرفسر» افزود: فخری زاده، سلیمانی برنامه هسته ای ایران بود.

المیادین همچنین به نقل از رسانه های صهیونیستی به اظهارات اخیر نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی اشاره کرد که گفته است: این هفته کارهای زیادی انجام دادم و نمی توانم در باره همه آنها حرف بزنم.

المیادین افزود: نتانیاهو با این اظهارات به طور تلویحی به مشارکت احتمالی رژیم اسرائیل در ترور فخری زاده دانشمند هسته ای ایران اشاره می کند.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند