کدخبر: ۳۷۶۲۱۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ازدواج مهرداد میناوند در رُندترین تاریخ سال!

اقتصادنیوز : مهرداد میناوند بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در رُندترین تاریخ سال و همزمان با سالروز تولدش خبر ازدواجش با شبنم کمانگر را به اشتراک گذاشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک ،مهرداد میناوند فوتبالیست سابق تیم ملی کشورمان و بازیکن پرسپولیس برای دومین بار داماد شد.

این فوتبالیست کشورمان خبر ازدواجش را با انتشار پستی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و همزمان با سالروز تولدش و در رُندترین تاریخ سال 99 زندگی مشترکش را آغاز کرد.

s8qXdCgnbgQT

مهرداد میناوند با انتشار عکسی از کارت عروسی اش نوشت:

بنام آفریدگار عشق، سلام به همه دوستان جان

امسال روز تولدم مصادف شد با یک رقم رویایی...تاریخی که سالها انتظارش را میکشیدم و همیشه در ذهنم یک رویداد منحصر به فرد تداعی میشد. مطمیٔن بودم اتفاق خاصی در این روز برای من رخ خواهد داد اتفاقی بینظیر...

بله انگار درست حدس زده بودم روز تولدم در 99/9/9 به لطف خدا بینظیر رقم می خورد. این تاریخ برایم جاودانه شد و امیدوارم که جاودانه بماند. پس از فراز و نشیب های معمول زندگی در طول این سالها، امروز به آرامش رسیدم و با نام خدا و تکیه بر ایمان به او، فصلی نو در زندگیم آغاز شد. ازدواج من با دختری که عاشقانه دوستش میدارم، در این روز بینهایت لذتبخش است و بهتر از این نمیتوانست اتفاق بیافتد.سه سالی میشد که برای چنین روزی برنامه ریزی و لحظه شماری میکردم...خدا رو شکر میکنم که محقق شد. شکر...

پ.ن:بخاطر اوضاع و احوال این روزها هیچگونه مراسم خاصی در نظر نداریم اما دعای خیر شما عزیزان بدرقه راهمان خواهد بود...99/09/09

 مهرداد میناوند متولد 9 آذر 1354 است و امروز سالروز تولد 45 سالگی اش را جشن گرفت و در سالروز تولدش زندگی مشترک را هم آغاز کرد و شبنم کمانگر همسر دوم او است.

مهرداد میناوند از بازیکنان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان است که حدود هفت سال برای تیم ملی بازی کرد و در تیم های باشگاهی چون پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان هم به میدان رفته است.

 

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند