قتل ناموسی خواهر توسط دو برادرش+ عکس

کدخبر: 377173
اقتصادنیوز : محمد جباری دادستان سنندج، خبر قتل سرگل حبیبی ۳۱ ساله توسط دو برادرش به دلیل مسائل حیثیتی را تایید کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رکنا، ۳۰ آبان ماه امسال دو مرد جوان با مراجعه به پلیس سنندج به قتل خواهر سی و یک ساله شان به نام سرگل حبیبی اعتراف کرده و خودشان را تسلیم ماموران پلیس کردند.

 

آن دو برادر، خواهرشان را در اطراف یکی از روستاهای سنندج با ضربات چاقو به قتل رسانده بودند. این در حالی بود که در میان اهالی روستا شایعه شده بود که برادارن سرگل، سر او را بریده بودند.

دادستان قتل سرگل حبیبی را تائید کرد

محمد جباری، دادستان سنندج ضمن تائید خبر قتل سرگل حبیبی گفت: «دو برادر انگیزه خود را از قتل خواهرشان مسائل حیثیتی عنوان کرده اند. اما این که گفته می‌شود مقتول را سر بریده بودند صحت ندارد و وی با ضربات چاقو از پا در آمده بود. مقتول متاهل و دارای دو فرزند است. بررسی انگیزه دقیق متهمان و زوایای پنهان پرونده در دستور کار قضائی قرار دارد.»

قتل سرگل حبیبی ناموسی بود

به گفته یک منبع مطلع محلی، سرگل حبیبی ساعت ۱۱ شب ۳۰ آبان ماه در منزل شخصی خود با فرد متاهل دیگری خلوت کرده بود که توسط ماموران پلیس کلانتری ۱۵ سنندج در همان جا دستگیر شد. تحقیقات اولیه پلیس نشان داد که آن مرد در سنندج سوپر مارکت دارد. همان شب همسر سرگل حبیبی با خانواده پدری او تماس و از آن‌ها خواسته است که به کلانتری بیایند و دخترشان را به خانه شان ببرند.

 

قتل ناموسی زن جوان به دست دو برادرش

جزئیات قتل حیثیتی زن جوان توسط برادرانش

قاضی کشیک ساعات ۳ بامداد وی را به برادرهایش به نام‌های حسن و اسماعیل تحویل می‌دهد و آن‌ها نیز پس از تحویل گرفتن خواهر شان، یک ساعت بعد او را به محلی در چند کیلومتری سنندج برده و به طرز فجیعی به قتل رسانده‌اند.

این دو برادر پس از جنایت وحشتناک خودشان را به پلیس معرفی کردند و ادامه تحقیقات با بازداشت همسر سرگل و مرد خائن به پلیس تخصصی سپرده شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما