قدرت‌نمایی پهپاد حزب الله بر سر مراکز فرماندهی اسرائیل

کدخبر: 377192
اقتصاد نیوز : شبکه المنار تصاویر ضبط شده توسط یک پهپاد وابسته به مقاومت لبنان از مراکز فرماندهی نظامی رژیم صهیونیستی را پخش کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، شبکه المنار لبنان روز جمعه در بخش آخر مستند «رازهای آزاد سازی دوم» تصاویری را پخش کرد که یک پهپاد وابسته به مقاومت لبنان آنها را ضبط کرده بود.

این تصاویر توسط پهپاد حزب الله لبنان از مراکز فرماندهی نظامی در منطقه الجلیل و مزارع اشغالی شبعا گرفته شده است.

روزنامه الاخبار لبنان پیشتر گزارش داده بود که در تاریخ ۲۵ اکتبر گذشته ارتش رژیم صهیونیستی رزمایش بزرگی را تحت عنوان «گلوله کُشنده» برگزار کرد. این رزمایش در نزدیکی مرزهای اراضی اشغالی با لبنان و سوریه برگزار شد.

این روزنامه تأکید کرد: یکی از اهداف اصلی و اساسی برگزاری رزمایش مذکور توسط ارتش رژیم صهیونیستی شبیه سازی جنگی بود که در آن حزب الله متحمل شکست می‌شود. از جمله دیگر اهداف برگزاری این رزمایش، ممانعت از ورود پهپادهای مختلف به آسمان اراضی اشغالی بود.

الاخبار در ادامه مطلب خود آورد: در این گیر و دار بود که یک پهپاد شناسایی متعلق به مقاومت اسلامی حزب الله لبنان در آسمان اراضی اشغالی به قدرت نمایی پرداخت و بر فراز آسمان «الجلیل» در شمال فلسطین اشغالی به پرواز درآمد.

این روزنامه لبنانی در ادامه یادآور شد: ورود پهپاد متعلق به حزب الله لبنان در آسمان منطقه الجلیل در فلسطین اشغالی درحالی اتفاق افتاد که هیچیک از رادارهای ارتش رژیم صهیونیستی علیرغم آماده باش کامل نتوانستند این پهپاد را شناسایی کنند.

الاخبار همچنین عنوان کرد: پهپاد حزب الله لبنان نیز پس از پرواز بر فراز آسمان الجلیل، در سلامت کامل به آشیانه خود در لبنان بازگشت و هیچ اتفاقی برای آن رخ نداد.

 

تیتر یک
  • قیمت دلار هرات در صبح دوشنبه زیر قیمت دلار بازار داخل قرار داشت

    قیمت دلار کاهش یافت و به زیر مرز ۲۳ هزار تومان بازگشت. قیمت سکه امامی نیز با وجود افزایش قیمت طلای جهانی تغییرات منفی…

از دست ندهید
بلیط هواپیما