آخرین وضعیت جسمانی آیت الله مصباح

کدخبر: 377917
اقتصاد نیوز : حجت‌الاسلام والمسلمین مصباح‌یزدی در برنامه "یه روز تازه"، آخرین وضعیت جسمانی پدرشان آیت‌الله مصباح‌یزدی را تشریح کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی مصباح‌یزدی فرزند آیت‌الله مصباح‌یزدی درباره آخرین وضعیت جسمانی این عالم و اندیشمند اظهار داشت: ایشان از مدتی پیش به دلیل کهولت سن و بیماری‌های گوارشی تحت نظر پزشک بودند، به تدریج علایم بیماری و آثار داروها باعث ضعف مفرط ایشان شد و الان متاسفانه به شدت بیشتری رسیده است.

وی افزود: طبق نظر پزشکان متخصص، سطح هوشیاری پدر خوب است و بقیه اعضا و جوارح هم خوب کار می‌کنند. امیدواریم با درمان‌های بیشتر و پیروی از دستورات پزشکان متخصص و اطبا و همچنین با دعای مردم خوب ایران، حال ایشان بیش از الان رو به بهبودی رود. طبیعتا زمان بهبودی کامل ایشان مشخص نیست و نمی‌توان زمان خاصی برای آن تعیین کرد اما ما امیدواریم که با دعا و توسلات و رعایت دستورات پزشکان، این امر هرچه سریع‌تر محقق شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصباح‌یزدی با اشاره به حواشی اخیر در فضای مجازی پیرامون حال آیت‌الله مصباح‌یزدی،اظهار کرد: سایت رسمی مجموعه آثار ایشان با آدرس www.mesbahyazdi.ir موجود و با همین آدرس در کانال‌های شبکه‌های مجازی هم فعال است. مردم از این طریق اخبار حال پدر را دنبال کنند و به شایعاتی که به هر دلیل توسط برخی افراد منتشر می‌شود دقت نداشته باشند.

وی در پایان از علما و مردمی که جویای حال آیت‌الله مصباح‌یزدی بودند تشکر کرد و گفت: این قدردانی من بسیار حداقلی و ناچیز است، اجر اصلی این عزیزان با پروردگار و اهل‌بیت(ع) است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما