جزئیات جدید از ترور شهید محسن فخری‌زاده/ ردپای سلاح سازمانی ناتو

کدخبر: 378202
اقتصاد نیوز : محسن رضایی گفت: سردار باقری تشریح کردند که در طی سالهای اخیر بارها سازمان‌های تروریستی قصد شهادت شهید فخری زاده را داشتند ولی تلاش‌های آنها خنثی می‌شد ولی اینبار با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و استفاده از سلاح‌های لیزری و هوشمند که با ماهواره هدایت می‌شد توانست عملیات خود را با موفقیت انجام دهند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین: محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست خبری که امروز (۱۹ آذرماه) برگزار شد، با اشاره به ترور شهید فخری زاده گفت: در جلسه امروز مجمع، گزارشی سردار باقری درباره  وضعیت امنیت کشور بویژه توضیح شهادت شهید فخری زاده توضیحاتی را داد. 

وی ادامه داد: سردار باقری تشریح کردند که در طی سالهای اخیر بارها سازمان‌های تروریستی قصد شهادت شهید فخری زاده را داشتند ولی تلاش‌های آنها خنثی می‌شد ولی اینبار با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و استفاده از سلاح‌های لیزری و هوشمند که با ماهواره هدایت می‌شد توانست عملیات خود را با موفقیت انجام دهند. همچنین از آنچه که جاسازی دقیقی از محل عبور شهید فخری زاده انجام شده بود و همچنین چون تیربار صدا خفه کن داشته و خانواده شهید و محافظان صدای گلوله را نمی‌شنیدند، این عملیات با  موفقیت همراه بوده است. 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: سردار باقری گفتند که سلاح استفاده شده سلاح سازمانی ناتو است. 

وی افزود: مسئله دیگری که در جلسه امروز مورد بررسی قرار گرفت  سیاست های کلی تامین اجتماعی بود که در 10 بند این سیاست ها تنظیم شده و طی دو سال اخیر با بیش از 290 نفر از صاحب نظران این سیاست ها تهیه شده و در جلسات کمیسیون ها اصلی و فرعی مورد بحث قرار گرفته است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما