ورود بمب‌افکن‌های آمریکا به خلیج فارس

کدخبر: 378370
اقتصاد نیوز : شبکه سی بی اس به نقل از آنچه مقام‌های مطلع خواند گزارش داد که ایالات متحده بمب‌افکن‌هایی را برای اعمال بازدارندگی علیه ایران به خاورمیانه ارسال کرده است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل ازایسنا از  سی بی اس نیوز، در پی ترور دانشمند هسته ای شهید فخری زاده و بیم رژیم صیهونیستی و حامی آمریکایی اش از انتقام سخت ایران، دو بمب‌افکن آمریکایی B-52H روز پنج‌شنبه از آمریکا به سوی خاورمیانه راهی شدند. مقام‌های مطلع گزارش داده‌اند که این پیام مستقیم بازدارندگی به ایران است.

به گزارش این شبکه خبری آمریکایی، یک مقام ارشد نظامی در جمع کوچکی از خبرنگاران به شرط ناشناس ماندن با ارائه اطلاعاتی در خصوص ماموریت این دو بمب‌افکن گفت که دولت باور دارد که خطر حمله ایران به آمریکا یا منافع متحدانش در منطقه کمی بیشتر از حالت عادی است و پنتاگون می‌خواهد اطمینان یابد که ایران پیش از هرگونه اقدامی مجددا بر روی کارش فکر می‌کند.

این مقام آمریکایی که سعی داشت بیم آمریکایی ها از انتقام ایران را پنهان کند، ادعا کرد، ایران و دیگر دشمنان این کشور اغلب باور دارند که پاسخ آمریکا در زمان تحولات سیاسی عموما ضعیف‌تر و کندتر است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما