اشپیگل: ترامپ، شخصیت بازنده سال است!

کدخبر: 378560
اقتصاد نیوز : مجله آلمانی اشپیگل در گزارشی «دونالد ترامپ» را شخصیت بازنده سال توصیف کرد که در دوران وی هیچ چیزی شرایط عادی نداشته و ریاست جمهوری وی همان زمانی که آغاز شد بدون هیچ نجابت و وقاری به پایان رسید.

به گزارش اقصادنیوز به نقل از فارس، نشریه آلمانی «اشپیگل» در گزارشی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور مستقر در کاخ سفید را «بازنده سال» توصیف کرد.

این اقدام نشریه آلمانی اشپیگل در همان روزی صورت گرفت که مجله تایم آمریکا «جو بایدن» و معاونش «کاملا هریس» را به عنوان «شخصیت سال» انتخاب کرد.

در گزارش مجله اشپیگل با اشاره به ترامپ به عنوان شخصیت بازنده سال،‌آمده است که وی فردی است که هیچ دغدغه‌ای درباره کارهای مشترک نداشته و یک چیز برایش مهم بوده و آن «خودش» است.

در این گزارش آمده است: «هیچ چیزی در دوران ترامپ عادی نبوده و وی از قبول شکست خودداری می‌کند و به جای آن درباره تقلب گسترده در انتخابات صحبت می‌کند حال آنکه هیچ دلیلی برای آن ندارد. ریاست جمهوری ترامپ همان زمانی که آغاز شد بدون هیچ نجابت و وقاری به پایان رسید.»

انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا روز سوم نوامبر برگزار شد. برآورد رسانه‌ها حاکی است جو بایدن با ۳۰۶ رأی الکترال به عنوان رئیس‌جمهور بعدی آمریکا انتخاب شده است. ترامپ ۲۳۲ رأی الکترال به دست آورد. ترامپ از پذیرش نتیجه انتخابات خودداری کرده و شکایت‌هایی را درباره تقلب در فرایند رأی‌گیری در چند ایالت کلیدی مطرح کرد. اکثر این شکایت‌ها رد شده‌اند.

این شکایت‌ها در حالی دنبال می‌شود که تاکنون نتایج انتخابات در تمامی ایالت‌های آمریکا مورد تایید قرار گرفته است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما