عاشقانه نگین معتضدی برای همسرش

کدخبر: 378765
اقتصادنیوز : نگین معتضدی بازیگر سریال گذر از رنج ها، صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در کنار همسرش و دلنوشته ای عاشقانه به روز کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک ،نگین معتضدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان پنجشنبه 20 آذرماه 99 با انتشار عکسی خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد.

این بانوی هنرمند با امین امانی کارگردان و تهیه کننده کشورمان ازدواج کرد و با انتشار عکسی عاشقانه دلنوشته ای برای همسرش نوشت:

خوشبختی  از نگاه هر کسی، معنای متفاوتی دارد، اما از نظر من:آدم هایی خوشبختند که عشق به موقع به سراغشان بیاید...

نگین معتضدی و همسرش

نگین معتضدی از بازیگران سریال گذر از رنج ها و کوبار است که دو روز پیش خبر ازدواجش را منتشر کرد و همسرش امین امانی از چهره های هنری است که به عنوان تهیه کننده و کارگردان فعالیت میکند.

نگین معتضدی و همسرش

سریال دنیای گمشده یکی از کارهای جدید امین امانی در حوزه کارگردانی است که سال 97 ساخته شد و این کارگردان و تهیه کننده سال 82 وارد دنیای کارگردانی شد و اولین تجربه تهیه کنندگی او در سال 88 با سریال مزرعه بی بی گندم رقم خورد.

نگین معتضدی و امین امانی

نگین معتضدی در سریال هایی چون زیر همکف، زندگی شگفت انگیز است، کوبار، سارق روح، روزهای بهتر، شهرک جیم، کشیک قلب، گذر از رنج ها، مثل من مثل تو، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد و تکیه بر باد به ایفای نقش پرداخت.

نگین معتضدی و همسرش

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما