گزارش وزارت اطلاعات به مجلس درباره بودجه

کدخبر: 378812
اقتصاد نیوز: سایت رسمی مجلس گزارش داده است که روز سه شنبه وزارت اطلاعات گزارشی از عملکرد بودجه سال جاری به کمیسیون امنیت ملی ارائه خواهد کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز، خانه ملت گزارش داده است کمیسیون امنیت ملی مجلس در نشست‌های هفته جاری خود ضمن انتخاب سه نفر از اعضا برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه به استماع گزارش وزرای دفاع و اطلاعات و فرمانده ناجا در خصوص نحوه عملکرد بودجه سال جاری می‌پردازد.

اعضای این کمیسیون تخصصی مجلس روز یکشنبه 23 آذر ماه به  استماع گزارش هیئت اعزامی به کشور ونزوئلا به منظور نظارت بر روند انتخابات پارلمانی آن کشور، انتخاب و معرفی سه نفر از اعضای کمیسیون برای عضویت در کمیسون تلفیق بودجه خواهند پرداخت.

اما سه نهاد دفاعی، انتظامی و امنیتی به کمیسیون درباره عملکرد بودجه سال جاری گزارش خواهند داد، طبق اعلام خانه ملت امروز وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و معاونان ایشان و فرماندهی نیروی انتظامی در خصوص نحوه عملکرد بودجه سال جاری  گزارش می دهند.

کمیسیون امنیت ملی مجلس روز سه شنبه 25 آذر ماه نیز ضمن مروری بر آخرین اخبار و تحولات به استماع گزارش وزیر اطلاعات و معاونان ایشان در خصوص نحوه عملکرد بودجه سال جاری می‌پردازند. اعضای هیات رئیسه کمیسیون نیز روز چهارشنبه 26 آذر ماه نشستی را با رؤسای کمیته ها خواهند داشت.

 

تیتر یک
  • قیمت محبوب خریداران ملک؛

    اقتصادنیوز: ‌گروهی از کارشناسان بازار مسکن معتقدند با توجه به افزایش نهاده های ساختمانی نباید چندا ن به کاهش قیمت ها…

از دست ندهید
بلیط هواپیما