این چهره معروف به خاطر جرم سیاسی محکوم شد

کدخبر: 378866
اقتصاد نیوز : رای شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران - ویژه رسیدگی به جرایم سیاسی و مطبوعاتی - درباره نعمت احمدی وکیل دادگستری که با نظر هیات منصفه جرایم سیاسی و مطبوعاتی مجرم و مستحق تخفیف شناخته شده بود، صادر شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رای شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران - ویژه رسیدگی به جرایم سیاسی و مطبوعاتی - درباره نعمت احمدی وکیل دادگستری که با نظر هیات منصفه جرایم سیاسی و مطبوعاتی مجرم و مستحق تخفیف شناخته شده بود، صادر شد.

احمد مومنی راد، سخنگوی هیات منصفه جرایم سیاسی و مطبوعاتی، یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ خبر از برگزاری دومین پرونده جرم سیاسی در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران با حضور هیات قضایی به ریاست قاضی محمدی کشکولی و با حضور هیات منصفه جرایم مطبوعاتی و سیاسی داد.

سخنگوی هیات منصفه جرایم سیاسی و مطبوعاتی اظهار کرد: پس از تفهیم اتهام، نعمت احمدی به عنوان متهم جرم سیاسی با اتهام نشر اکاذیب دفاعیات خود را شرح داد و با اتمام دفاعیات متهم، هیات منصفه تشکیل جلسه داد و سپس به اتفاق آرا، آقای نعمت احمدی‌نسب را مجرم و همچنین با اکثریت آرا در عین حال مستحق تخفیف دانست.

بر اساس این گزارش، امروز رای شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران ابلاغ و نعمت احمدی به اتهام نشر اکاذیب به شش ماه حبس محکوم شده که البته این محکومیت به پرداخت پنج میلیون تومان جزای نقدی بدل از حبس تبدیل شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما