خاطرات محسن رضایی از شهید باکری/ برادر محسن کسی که برای خدا می‌جنگد، عقب‌نشینی ندارد

کدخبر: 378871
اقتصاد نیوز : دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در رشته توئیتی نوشت: ‌لشکر عثمانی با آن همه جنایت تا ‎تبریز هم رسید ولی آذربایجان او را شکست داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اعتمادآنلاین، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در رشته توئیتی نوشت: آذربایجان را دوست دارم؛ آنجا که هر "خیابان"ش، "امیرخیز" است. دجله را دوست دارم؛ آنجا که شکوه غیرت آذربایجان جوشید. آذربایجان قلب ایران است و مهدی قلب من. هنوز جبهه های جنوب صدای مهدی باکری را به یاد دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خاطره‌ای از شهید مهدی باکری بیان داشت: ‌برادر محسن کسی که برای خدا می جنگد، عقب نشینی ندارد". مهدی جان، برادرم، عقب نشینی نمی کنیم. از جان و حتی آبروی خود می گذرم و راهتان را ادامه می دهم.آذربایجان را مجروح کردند ولی دلیرانه روی پای خود ایستاد و از خود و تمامیّت ‎ایران دفاع کرد.

رضایی تاکید کرد: ‌لشکر عثمانی با آن همه جنایت تا ‎تبریز هم رسید ولی آذربایجان او را شکست داد. آذربایجان در دفاع از خود و تمامیّت ایران، تا آنجایی ایستاد که ابراهیم وار، اسماعیل خود را در دجله قربانی کرد؛ اولین خونی که از دجله به اروند رسید و وارد خلیج همیشه فارس شد، خون برادر ‎مهدی باکری بوده است.  

محسن رضایی - آذربایجان خاطره‌گویی

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبا

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما