مسابقه یلدایی «کوین نیک مارکت»

کدخبر: 379582
گروه شرکتها:به مناسبت شب یلدا، «کوین‌نیک مارکت» با همکاری «دفتر گیگابایت ایران» یک مسابقه بزرگ اینستاگرامی با جایزه ۱۰۰ دلار ی و ماوس گیمینگ برگزار می‌کند. این مسابقه از ۲۹ آذر تا پایان روز ۵ دی در پیج اینستاگرام کوین‌نیک انجام می‌شود و سوال آن درباره‌ی تجهیزات استخراج ارز دیجیتال است.

به گزارش اقتصادنیوز برای شرکت در این مسابقه کافی‌ست شرکت کننده،پیج اینستاگرام کوین‌نیک (@coinnik) و گیگابایت ایران (@AORUS_Persian) را فالو کند. کوین‌نیک مارکت یک صرافی بدون واسطه ارز دیجیتال است که با امنیت بالا، پشتیبانی ۲۴ ساعته و تراکنش‌های بدون کارمزد خود، توانسته نظر فعالان این حوزه را جلب کند و تبدیل به برندی خوشنام و مورد اطمینان شود. گیگابایت از ابتدا با هدف تولید سخت‌افزارهای کامپیتوری باکیفیت به میدان آمد و حالا در کشور ما، این شرکت را با مادربردهای قوی و پیشرفته‌اش می‌شناسند. البته گیگابایت سایر تجهیزات کامپیوتری را هم تولید می‌کند.

شرکت کننده باید بعد از فالو هر ۲ پیج اینستاگرام کوین‌نیک مارکت و گیگابایت، جواب سوال را در قسمت کامنت‌ پیج کوین‌نیک بنویسد و حداقل ۳ نفر از دوستان‌ش  زیر پست را منشن کند. قرعه‌کشی تنها بین افرادی انجام می‌شود که به سوال مسابقه جواب درست داده‌اند و قوانین آن را رعایت کرده‌اند.

سوال مسابقه این است: «کارت گرافیک‌‌های کدام شرکت، کارایی بهینه‌تری (با نسیت کارایی به قیمت) برای استخراج ارز دیجیتال دارند؟» شرکت کنندگان  باید از بین گزینه‌های Nvidia، AMD یا هر دو گزینه، یکی را انتخاب کنند. از بین افرادی که جواب درست را نوشته‌اند، به یک نفر اعتبار ۵۰ دلاری برای خرید ارز دیجیتال در سایت کوین‌نیک مارکت، یک نفر ماوس گیمینگ AORUS M3  گیگابایت  و به ۱۰ نفر اعتبار ۵ دلاری برای خرید ارز دیجیتال در سایت کوین‌نیک مارکت به قید قرعه اهدا می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما