تظاهرات مردم سوریه علیه آمریکا

کدخبر: 379834
مردم شهر دیر الزور در سوریه، اهل آمریکا و مزدورانش در این کشور اعتراض و تظاهرات کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، مردم مناطق مختلف استان دیر الزور روز پنجشنبه با برپایی تظاهرات در شهرک «ابوحمام» در شرق استان دیر الزور سوریه به جرایم آمریکا و مزدوران آن در سوریه اعتراض کردند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ابوحمام از توابع «هجین» در منطقه «البوکمال» در شرق استان «دیر الزور»  پنجشنبه شاهد برپایی تظاهرات اعتراضی علیه شبه نظامیان گروه موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه(قسد) و فساد آنها بود که تحت پشتیبانی نظامیان اشغالگر آمریکایی به شهروندان در مناطق تحت کنترل خود آزار می‌رسانند.

به گفته شهروندان دیرالزور، ده‌ها جوان منطقه الجزیره در شرق سوریه به بهانه‌های مختلف توسط شبه نظامیان قسد ربوده شدند و آمریکا و این مزدورانش باید آنها را آزاد کنند.

تظاهرات‌کنندگان، ورودی‌های شهر و راه‌های اصلی را با آتش زدن لاستیک‌های خودرو مسدود کردند و شبه نظامیان قسد هم نیروهای خود را در این منطقه به حال آماده باش درآورده بودند تا تظاهرات را سرکوب کنند.

مناطق استان دیر الزور پیش از این نیز شاهد تظاهرات اعتراضی علیه آمریکا و شبه نظامیان آن بوده است که ثروت‌های این منطقه را به غارت برده و مردم آنجا را  به ستوه آورده‌اند.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • آخرین آمار تجارت خارجی اعلام شد

    اقتصادنیوز: ​آخرین آمار تجارت خارجی ایران نشان دهنده آن است که چین به جایگاه قبلی خود به عنوان مهمترین شریک تجاری…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید