آرزروی کرونایی ترامپ برای مکرون!

کدخبر: 380042
رئیس جمهوری آمریکا در تماس تلفنی با امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه بعد از ابتلای او به ویروس کرونا برای او آرزوی "بهبودی سریع" کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سخنگوی کاخ سفید جمعه در بیانی‌های گفت: رئیس جمهور ترامپ برای رئیس جمهوری فرانسه آرزوی بهبودی سریع و بازگشت به کار را داشت. او همچنین کریسمس را به امانوئل ماکرون و خانواده او و مردم فرانسه تبریک گفت.

بنابر گزارش پایگاه خبری هیل، کاخ ریاست جمهوری فرانسه پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد، ماکرون به ویروس کرونا مبتلا شده و علائمی دارد. انتظار می‌رود ماکرون برای هفت روز خودش را قرنطینه کند و قصد دارد تا در دوران قرنطینه کار کند.

رهبر فرانسه به تازگی با گروهی از رهبران اروپایی در بروکسل دیدار داشت.

این تماس تلفنی اولین گفت‌وگو میان ترامپ و ماکرون از اواخر اکتبر بود. مشخص نیست که دیگر چه مسائلی در این تماس مورد گفت‌وگو قرار گرفت. ماکرون همچنین به تازگی با جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا پس از پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تماس تلفنی داشت.

ماکرون جدیدترین رهبر جهان است که به کرونا مبتلا میشود. ترامپ هم اوایل اکتبر به کرونا مبتلا شده بود. بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا و ژایر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل هم به این ویروس مبتلا شدند.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • آخرین آمار تجارت خارجی اعلام شد

    اقتصادنیوز: ​آخرین آمار تجارت خارجی ایران نشان دهنده آن است که چین به جایگاه قبلی خود به عنوان مهمترین شریک تجاری…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید