کدخبر: ۳۸۰۴۸۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ماجرای میوه‌خوردن رهبر انقلاب در خانه یک مسیحی

اقتصاد نیوز : حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی کاشانی از اعضای بیت مقام معظم رهبری، خاطره‌ای را از پذیرایی یک خانواده مسیحی از رهبر انقلاب در زمان ریاست جمهوری ایشان روایت کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه کیهان، موسوی کاشانی می‌گوید: «در دوران ریاست‌جمهوری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، روزی ایشان برای دیدار خانواده‌های شهدا به منطقه مجیدیه تهران تشریف بردند. پس از دیدار با چند خانواده شهید، پرسیدند: آیا باز خانواده شهیدی در این محله وجود دارد؟ دوستان گفتند: تنها یک خانواده مسیحی باقی مانده است که فرزندشان در جنگ ایران و عراق شهید شده است، آیا به خانه آن‌ها هم تشریف می‌برید؟ ایشان جواب مثبت دادند.

هنگامی که خبر را به اهل خانه دادند، از فرط خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدند. خانم‌ها نیز سراسیمه برای حفظ حجاب به دنبال پوششی رفتند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به منزل آن خانواده مسیحی وارد شدند و به گرمی با آنان برخورد کردند. در زمان پذیرایی نیز - طبق فتوای اجتهادی خود که مسیحیان و اهل کتاب را پاک می‌دانند - از میوه‌هایی که برای ایشان آورده بودند تناول کردند و به دیگران نیز با اشاره فرمودند: شما نیز میل کنید تا آنان بدانند که ما آن‌ها را از خودمان می‌دانیم.»

این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند