بازداشت هفت فلسطینی از سوی نظامیان صهیونیست

کدخبر: 381094
نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز (چهارشنبه) با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری، هفت نفر از فلسطینیان ساکن این کرانه را بازداشت کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شبکه خبری «فلسطین الان» اعلام کرد، نظامیان صهیونیست بامداد امروز با حمله به منازل مسکونی تعدادی از اهالی «بیت لحم»، چهار جوان فلسطینی را بازداشت کردند.

نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی همچنین یکی از ساکنان اردوگاه «نور شمس» در شرق شهر «قلقیلیه» در کرانه باختری را بازداشت کردند.

منابع محلی فلسطین گزارش دادند که نظامیان صهیونیست همچنین به منزل «ابراهیم النمر حمارشه» مدیر دفتر «انجمن اسرای فلسطینی» در اردوگاه نور شمس حمله کرده و وی را به همره برادرزاده‌اش دستگیر کردند.

نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی همچنین به سمت یک خودروی فلسطینی در منطقه «الجلاجل» تیراندازی کردند که به دنبال آن یک جوان فلسطینی زخمی شد.

رژیم صهیونیستی در هفته‌های اخیر که مقارن با روزهای آخر ریاست جمهوری «دونالد ترامپ» در آمریکا است، اقدامات خود علیه فلسطینیان را شدت بخشیده و اقدام به دستگیری گسترده جوانان فلسطینی و تخریب منازل آنها در کرانه باختری و قدس اشغالی می‌کنند.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید