راه 125 روستا در این استان بسته شد

کدخبر: 381356
اقتصادنیوز : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: برف راه ۱۲۵ روستا را در استان بست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ،اروجعلی علیزاده امروز اظهار داشت: با بارش تداوم دار برف از دیشب بیشترین ارتفاع برف در اهر با ۴۰ سانتیمتر گزارش شده و همچنین نزدیک به این ارتفاع برف نیز در گردنه پیام مرند ثبت شده است.

وی افزود: با وجود بارش شدید برف طی ساعات گذشته با همت کارکنان راهداری استان، تمام راه‌های اصلی و فرعی باز بوده و تردد در آنها با لحاظ موارد ایمنی و احتیاطی امکان پذیر است.

برف راه ۱۲۵ روستا را در آذربایجان‌شرقی بست

وی با اشاره راه‌های روستایی آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به بارش‌های یاد شده راه ۱۲۵ روستا در شهرستان‌های اهر، کلیبر، بستان آباد، هریس، چاراویماق و هشترود فعلا بسته است.

علیزاده ضمن یادآوری تلاش اکیپ‌های راهداری برای باز کردن مسیر روستایی که راهشان مسدود می باشد اضافه کرد: اگر برف مجال و فرصتی برای نباریدن به ما دهد تا پایان امروز شاهد بازگشایی مسیر تمام این روستاها خواهیم بود که در صورت ادامه دار بودن برف برای ساکنان روستاها جایی نگرانی وجود ندارد چرا که اکیپ‌های راهداری همچنان به بازگشایی مسیرهایشان ادامه خواهند داد.

این مقام مسئول در حوزه حمل و نقل جاده‌ای گریزی هم به مسیر تازه باز شده سهند- تبریز زد و تاکید کرد: صبح طی بازدیدی از این آزد راه نسبت به بازبوده این مسیر و صورت گرفتن تردد در آن اطمینان حاصل شد و برف روبی و نمک پاشی در آن نیز برای سهولت عبور و مرور ادامه دارد.

وی خبر از فعالیت ۴۰۰ دستگاه خودروی سنگین راهداری با یک هزار و ۱۰۰ نفر پرسنل در سطح جاده‌های آذربایجان‌شرقی داد و تاکید کرد: این اکیپ‌ها در ۷۰راهدارخانه ثابت و سیار استان در طول زمستان مستقر بود و به محض بارش برف‌های زمستانی اقدام به بازگشایی و برف روبی می‌کنند.

 

تیتر یک
  • کاهش گسترده دامنه نوسان قیمت دلار متشکل

    اقتصادنیوز: امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۰عرضه یورو متشکل که در هفته‌های اخیر بسیار پایین بود، رشد کرد و بالای متوسط ۶۴ روز کاری…

از دست ندهید
بلیط هواپیما