واکنش معاون وزیر کشور به هشتگ «واکسن بخرید»

کدخبر: 381471
اقتصادنیوز : معاون سیاسی وزیر کشور با انتقاد از ایجاد دوگانه‌ها در کشور از جمله دوگانه «خرید - تولید واکسن کرونا»، گفت: به موازات تلاش برای تولید واکسن ایرانی کرونا، همه اقدامات لازم برای تهیه و خرید واکسن کرونا هم در حال انجام است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، جمال عرف، معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور در ششمین همایش معاونین سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری های سراسر کشور که به صورت ویدئوکنفرانس در محل وزارت کشور برگزار شد، گفت: هیچ نوع دوگانه‌ای وجود ندارد؛ اما برخی تلاش می‌کنند با دوگانه‌سازی‌های کاذب، اهداف دیگری را دنبال کنند اما ما باید حواسمان باشد که درگیری این حواشی نشویم.

عرف همچنین با تأکید بر اینکه مصادیق این نوع دوگانه‌سازی‌ها را در حوزه‌های مختلف مشاهده می‌کنیم، افزود: مثلاً مدتی درباره کرونا به دوگانه «سلامت - مذهب» دامن زدند؛ بعد که با هوشیاری مردم نتیجه‌ای از این دوگانه نگرفتند، دوگانه «سلامت - معیشت» را درست کردند و الآن هم مدتی است که دوگانه‌های دیگری درباره واکسن کرونا تولید و پخش می‌شود. به عنوان مثال، دوگانه «خرید - تولید واکسن کرونا» از این نمونه دوگانه‌سازی‌ها است.

وی تأکید کرد: عقل سلیم حکم می‌کند که در فرایند مقابله با کرونا هر دو هدف همزمان پیگیری شود که طبعاً در دولت انجام می شود و به موازات تلاش برای تولید واکسن ایرانی کرونا، همه اقدامات لازم برای تهیه و خرید واکسن کرونا هم در حال انجام است. بنابراین دوگانه‌ای در این زمینه وجود ندارد. البته در زمینه ها و حوزه های دیگر هم این نوع دوگانه سازی های کاذب وجود دارد که چشم انداز و نقطه غایی آن ها در اصل، هدف قرار دادن یکپارچگی کشور و انسجام ملی است.

اخبار تیتر یک
  • شستا در صدر جدول ارزش معاملات بازار سهام امروز

    امروز شاخص کل بورس در یک ساعت ابتدایی ۲۰ هزار واحد افت کرد. اما پس از آن تغییر جهت داد و در نهایت به سطح یک میلیون و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید