امکان خرید اینترنتی دام بهداشتی فراهم شد

کدخبر: 381698
اقتصادنیوز :‌دام دلخواه شهروندان که از سه جایگاه‌ عرضه بهداشتی دام این سازمان که در سه پهنه شرقی، غربی و جنوبی شهر تهران واقع شده‌اند، تأمین و به نشانی اعلام شده از سوی خریدار ارسال می‌شود و با توجه به انجام معاینه و نظارت بهداشتی قبل و بعد از ذبح دام توسط دامپزشکان مستقر در این مراکز، در جلوگیری از انتقال بیماری‌های مشترک بین دام و انسان نظیر تب کریمه کنگو مؤثر است.

به گزارش اقتصادنیوز ، ناظران در محل ذبح شرعی دام، حضور و بر نحوه انجام آن نظارت مستقیم دارند و هرگاه به تشخیص دامپزشک مستقر، قسمتی یا تمام لاشه ضبط شود، خسارت آن به خریدار پرداخت می‌شود، ضمن اینکه دام خریداری شده به صورت دقیق با ترازوهای دیجیتال توزین می‌شود.

همچنین، با توجه به حمل و نقل بهداشتی دام و تحویل دام خریداری شده به نشانی اعلام شده از سوی خریدار، انجام خرید اینترنتی موجب کاهش رفت‌وآمدهای درون‌شهری و آثار و عوارض ناشی از آن از جمله تراکم ترافیک و تشدید آلودگی هوا می‌شود. 

گفتنی است، شهروندان برای خرید دام مورد نظر خود می‌توانند به نشانی اینترنتی:  http://damebehdashti.tehran.ir  مراجعه نموده و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و نیز خرید تلفنی دام بهداشتی، می‌توانند با شماره 55050000 تماس حاصل نمایند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما