نماینده مجلس: به جای واکسن بیگانه واکسن داخلی بزنید

کدخبر: 381886
اقتصاد نیوز:یک نماینده مجلس خواستار حمایت از ساخت و تزریق واکسن داخلی به مردم به جای تزریق واکسن ساخته شده از سوی کشورهای بیگانه شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خانه ملت، مهدی سعادتی بیشه سری در نشست علنی امروز (یکشنبه ۷ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اعتراض به لایحه بودجه پیشنهادی دولت که با نگاه به خارج و امید به برقراری ارتباط با آمریکا، مذاکره با بایدن و رویای لغو تحریم‌ها نگارش شده است، گفت: تبصره (14) لایحه بودجه 1400 به حیات خلوت وزارت نفت در فروش فرآورده‌های نفتی تبدیل شده است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خط قرمز ما دستورات حضرت آقا و سیاست‌های ابلاغی ایشان است، گفت: در بودجه وضعیت پرداختی‌ها به شدت دچار مشکل بوده و منابع پیش‌بینی شده تحقق پیدا نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه افزایش حقوق‌ها بی‌رویه و از کانالی غیر از مجلس مشخص می‌شود، در حالی که پشتیبانی مالی ندارند، اضافه کرد: اگر قرار است بودجه اضافه شود باید پرستاران، خدمه بیمارستان و افرادی که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند، در اولویت قرار گیرد.

سعادتی ادامه داد: چاپ پول بدون پشتوانه باعث ایجاد تورم و فشار به کارگران و افرادی که حقوق‌بگیر نیستند، می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تأکید بر تهیه واکسن ایرانی به جای تهیه واکسن کشورهای بیگانه و کشورهایی که دشمن ما هستند، گفت: واکسن ایرانی باید مورد حمایت ما باشد.

 

اخبار تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید