سردار سلامی: طرح شهید «سلیمانی» موفقیت‌آمیز بود/ بدون واکسن آمار مبتلایان کرونا را کاهش دادیم

کدخبر: 382103
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه طرح پایشی شهید سلیمانی در مهار کرونا موفقیت‌آمیز بوده است، گفت: این طرح می‌تواند موجب آرامش جهانی شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه صبح امروز (دوشنبه) درخصوص اجرای «طرح شهید سلیمانی» که برای مقابله با ویروس کرونا در کشور آغاز شده است، گفت: به امید خدا روز به روز شاهد کاهش مبتلایان و فوتی‌های کرونایی در کشور هستیم.

وی افزود: کادر درمانی و نیروهای داوطلب بسیجی و جهادی طرحی را در سطح ملی آغاز کردند که اجرای این طرح قطعاً با موفقیت همراه خواهد شد.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: نکته مهمی که در این مسئله وجود دارد، این است که طرح پایشی شهید سلیمانی شروع خوبی در کشور داشته، اما ادامه این وضعیت برای ما بسیار مهم است.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه این مسئله اگر به حالت خود رها شود به سرعت اوج می‌گیرد، اظهار داشت: به همین جهت تجربه‌های موفق را باید به کار گرفت و حالا که به وضعیت نسبتاً خوبی در مهار ویروس کرونا رسیده‌ایم، باید تا ریشه‌کن شدن این بیماری تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه تکرار تجربیات مختلف باید استمرار پیدا کند، افزود: در کشور به همت تلاش کادر درمانی، پژوهشگران و نیروهای جهادی، شیوه‌های مختلفی را برای کنترل این بیماری منحوس پیدا کرده‌ایم به‌طوری که اکنون بدون واکسن، آمار مبتلایان به کرونا را کاهش داده‌ایم.

فرمانده کل سپاه گفت: طرح شهید سلیمانی یافته‌ای جدید در کشور محسوب می‌شود که اگر بسترهای دیگری نیز فراهم شود، قطعاً روندهای صعودی به روندهای نزولی تبدیل خواهد شد تا آرامش جهانی حاصل شود.

ادامه دارد..

تیتر یک
  • دلار از مرز ۲۳ هزار تومانی عبور کرد

    قیمت دلار آمریکا نسبت به روز گذشته ۳۵۰ تومان افزایش یافت و از مرز ۲۳ هزار تومان عبور کرد، رشد دلار باعث شد ارزش ذاتی…

از دست ندهید
بلیط هواپیما