این خوراکی های خطرناک عمر شما را کوتاه می‌کنند

کدخبر: 382758
اقتصادنیوز : تبعیت از یک رژیم غذایی سالم می‌تواند یک نقطه عطف مهم برای سلامتی باشد، با این وجود بسیاری از افراد بدون توجه به اهمیت تغذیه سالم خوراکی‌هایی را مصرف می‌کنند که ممکن است عمرشان را کوتاه کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، مطالعات جدید نشان می‌دهند که می‌توان با کاهش یا حذف مصرف برخی خوراکی‌ها به سلامت و پیشگیری از مرگ زودهنگام کمک کرد:

نوشابه
نوشیدنی‌های شیرین

یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های شیرین را می‌توان نوشابه دانست، همه ما از مضرات خطرناک نوشابه آگاهیم، اما در کنار همه مضرات، نوشابه می‌تواند با خطر مرگ همراه باشد. این نوشیدنی و دیگر نوشیدنی‌های اشباع شده با شکر، با افزایش خطر دیابت، افزایش فشار خون و خطر بیماری قلبی همراه است.

خوراکی منجمد
خوراکی‌های منجمد

وعده‌های غذایی منجمد برای افراد پرمشغله بسیار محبوبند، اما متاسفانه این نوع غذا‌ها که دارای مواد افزودنی زیادی هستند می‌توانند برای سلامتی افراد بسیار مضر باشند.

کالباس
گوشت فرآوری شده

گوشت‌های فرآوری شده شامل انواع سوسیس، کالباس و بیکن، دسته‌ای از مواد غیر طبیعی هستند که می‌توانند برای سلامتی شما مضر باشند.

تنقلات
تنقلات شور

تنقلات شور مانند بیسکوییت ها، چیپس، پفک و مواردی مشابه را می‌توان از خوراکی‌های بسیار ناسالم برای سلامتی دانست که می‌توانند خطر مرگ افراد را افزایش دهند.

از دست ندهید
بلیط هواپیما