ترامپ: سرقت آرا را متوقف کنید!

کدخبر: 383133
رئیس‌جمهور آمریکا در آستانه جلسه تایید نتیجه انتخابات سوم نوامبر در سنا بار دیگر از تقلب در انتخابات دم زد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با نزدیک شدن به جلسه مهم ۶ ژانویه در سنای آمریکا، دونالد ترامپ به تلاش‌های خود را برای جلوگیری از تایید پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در کنگره شدت بخشیده است.

رئیس جمهور فعلی آمریکا که از سوم نوامبر به این سو بی وقفه بر طبل تقلب انتخاباتی می‌کوبد، حال در آستانه جلسه تائید رئیس جمهور جدید در سنا برای تهییج احساسات حامیان خود تلاشی مضاعف را در پیش گرفته است. ترامپ بار دیگر از تریبون توئیتر خود اعلام کرد: سرقت (آرا) را متوقف کنید و از انتخابات خود دفاع کنید.

ترامپ و حامیان او پس از به در بسته خوردن شکایت‌های تقلب انتخاباتی خود حال تلاش می‌کنند تا با دور زدن قانون آمریکا و سوء استفاده از اختیارات خود ترامپ را برای ۴ سال دیگر در کاخ سفید ابقا کنند.

رای دهندگان مجمع برگزینندگان آمریکا دو هفته پیش رای خود را به صندوق انداختند و ۳۰۶ رأی به نام بایدن و ۲۳۲ رأی به نام ترامپ ثبت شد. در جلسه ۶ ژانویه سنا تائید نتیجه نهایی مجمع برگزینندگان در دستور کار قرار دارد. سنگ اندازی در مسیر جلسه آتی سنا آخرین تیر ترکش ترامپ برای ماندن در کاخ سفید است.

source: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • گزارش آسوشیتدپرس از نمایشگاه دهوک اقلیم کردستان

    اقتصادنیوز: در شرایطی که بازرگانان ایرانی چشم امید به بازار عراق دارند، کاهش قدرت خرید عراقی‌ها به سبب افت قیمت نفت و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید