نوشیدن آب ما را در برابر این بیماری ها مقاوم می کند

کدخبر: 383759
اقتصادنیوز :‌چندین تئوری در مورد اینکه هیدراتاسیون مناسب برای بدن چه کاری می‌تواند انجام دهد و چه کاری نمی‌تواند انجام دهد وجود دارد. مردم ادعا کرده اند که می‌تواند پوست را پررنگ‌تر یا درخشان‌تر نشان دهد، می‌تواند از سرطان جلوگیری کند و حتی می‌تواند در برابر انواع بیماری‌های قلبی و عروقی نیز از شما حمایت کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب ، وقتی دچار کم آبی مزمن شوید، بدن هورمون استرس کورتیزول را آزاد می‌کند و این می‌تواند بر وزن، قند خون و حتی عملکرد قلب تأثیر بگذارد. سال گذشته میلادی بسیار پر استرس بود، با این وجود به نظر می‌رسد می‌توان با هیدرانه کردن بدن از مشکلات مذکور پیشگیری کرد.

به این موضوع دقت کنید که نباید نوشیدن آب را با نوشیدن قهوه، نوشیدنی‌های شیرین شده با شکر مصنوعی و دیگر نوشیدنی‌های مصنوعی اشتباه بگیرید. بهترین روش برای هیدراته کردن بدن، نوشیدن آب خالص است. آبی که با کافئین، شکر یا سایر افزودنی‌ها آمیخته نیست.

Y4i8cqY4eptF

یک دلیل خوب برای این که بیشتر آب بنوشید این است که نوشیدن آب می‌تواند سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کند، با توجه به شیوع کرونا، نوشیدن آب می‌تواند یک ایده کم خرج و سالم برای پیشگیری از ابتلا به هر نوع بیماری باشد.

افزایش مصرف غذا‌های پر فیبر، کاهش مصرف غذا‌های چرب و پر کالری در کنار هیدراته کردن بدن می‌تواند منجر به کاهش وزن و افزایش سلامتی شما شود. یک روش مناسب برای هیدراته کردن بدن، قرار دادن خود در یک چالش مدت دار است، برای مثال خود را در چالش یک ماه قرار دهید که هر روز تعداد معینی لیوان آب بنوشید. این روش می‌تواند به شما کمک کند که در یک قالب استاندارد و از پیش تعیین شده آب بنوشید.

اخبار تیتر یک
  • شستا در صدر جدول ارزش معاملات بازار سهام امروز

    امروز شاخص کل بورس در یک ساعت ابتدایی ۲۰ هزار واحد افت کرد. اما پس از آن تغییر جهت داد و در نهایت به سطح یک میلیون و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید