احتمال دستگیری های جدید در پرونده شورای شهر ساری وجود دارد

کدخبر: 384179
اقتصادنیوز : رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به تشکیل سه پرونده برای تخلف مالی در شهرداری و شورای شهر ساری گفت: احتمال دستگیری های بیشتر در این پرونده ها وجود دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدصادق اکبری با بیان اینکه رسیدگی به جرایم مدیران و مسئولان حسب قانون به عهده دادگستری است، افزود: پرونده‌های مختلفی علیه مدیران در بخش‌های گوناگون تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه برخی پرونده‌ها منجر به صدور حکم و اجرای آن شده است، افزود: برخی پرونده‌ها در مرحله تحقیقات است و بیشتر جرایم منتسب به مدیران و کارکنان مربوط به مسائل مالی شامل ارتشاء، اختلال و تضییع اموال عمومی است.

وی با عنوان اینکه مجازات‌های سنگینی در انتظار متهمان و متخلفان دولتی است، درباره پرونده شورای شهر ساری گفت: در این زمینه سه پرونده تشکیل شده که پرونده اول به دلیل آن که یکی از متهمان در تهران دارای منصب و مشغول کار است به دادگاه عمومی تهران ارسال شده و دو پرونده دیگر در دادسرای عمومی و انقلاب ساری مفتوح و درحال بررسی است.

حجت الاسلام اکبری با اظهار اینکه بنای ما این است که تحقیقات با سرعت و دقت انجام شود، گفت: چنانچه نظر بازرسی بر جلب بازرپرسی باشد پرونده با صدور کیفرخواست در دادگاه رسیدگی می‌شود.

رئیس کل دادگستری مازندران درباره شمار دستگیری‌های پرونده شورا و شهرداری ساری گفت: طبق اطلاعی که دارم احتمال دستگیری‌های جدید در این پرونده‌ها وجود دارد.

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید