نحوه نگه داشتن لیوان شخصیت شما را لو می دهد

کدخبر: 384321
اقتصادنیوز: شخصیت هر کس می‌تواند با نوع نگه داشتن لیوان در دستش مشخص شود.

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تا به حال تست‌های روانشناسی و شخصیت‌شناسی زیادی در اقصی‌نقاط جهان طراحی شده است که می‌توانند تیپ شخصیتی و نوع رفتار هر فرد را در موقعیت‌های مختلف مقایسه و تحلیل کنند، اما همین رفتار‌های ما هم می‌توانند راز‌های زیادی درباره شخصیت ما برای دیگران برملا کنند.

یکی از چیز‌هایی که می‌تواند پرده از راز‌های شخصیت شما بردارد، نوع نگه داشتن لیوان در دستانتان است. اگر تا به حال به این توجه نکرده‌اید که چگونه لیوان را در دستانتان نگه می‌دارید، می‌توانید به این عکس‌ها نگاه کنید و راز‌های شخصیت خود را با نوع لیوان نگه داشتنتان بفهمید.

نحوه نگه داشتن لیوان از شخصیت شما چه می‌گوید؟

نگه داشتن لیوان با کف دست‌ها

شما در رابطه عاشقانه خود ساکت هستید. وقتی تصمیمی می‌گیرید، علاوه بر مصوم بودن نسبت به آن تصمیم، تمام تلاش خود را برای هدف خود انجام می‌دهید. تا زمانی که هدف خاصی دارید، کار‌های خود را انجام می‌دهید تا در آن کار موفق شوید و دست از تلاش برنمی‌دارید.

شما از اینکه برای یک هدف می‌جنگید از خودتان و کارهایتان راضی هستید و کسانی که به شما احترام نمی‌گذارند، از این قضیه پشیمان خواهند شد.

نگه داشتن لیوان با بلند کردن انگشت کوچک دست از روی دسته

شما از درگیری با دیگران نفرت دارید پس بهتر است شایعات مربوط به یک نفر را تحسین نکنید. علاوه بر این، ممکن است سبک باشید و خود را به راحتی با محیط‌های جدید از نظر اجتماعی و با کسانی که نقص‌های خود را به نمایش می‌گذارند، مطابقت دهید.

با این وجود، شما تمایل دارید که مسائل شخصیتان را در دل خود نگه دارید و از ابراز مسائل شخصیتان نزد دیگران می‌ترسید، زیرا به ناراحتی دیگران احتیاجی ندارید، اما دوست بودن با شما برای دیگران یک نعمت است.

تیتر یک
  • تعدیل قیمت در دو منطقه محبوب پایتخت

    اقتصادنیوز : مناطق ۴ و ۵ دو منطقه محبوب خریداران مسکن هستند که فایل های نوساز در میان فایل های پیشنهادی فروش این…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید