تشریح قانون‌گذار روس از وضعیت دموکراسی در آمریکا

کدخبر: 384398
رئیس کمیته امور بین‌الملل شورای فدراسیون روسیه گفت: اعتراضات انتخاباتی خشونت‌آمیز در واشنگتن دی. سی. روشن ساخت که دموکراسی آمریکا از مسیر خارج شده است، این بدان معنی است که آمریکا دیگر اعتبار دیکته کردن سیاست به دیگر کشورها را ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، اسپوتنیک اعلام کرد، روز چهارشنبه طرفداران رئیس جمهور در حال خروج، در حالی به ساختمان کنگره آمریکا حمله کردند که کنگره قرار بود شکست انتخاباتی دونالد ترامپ در برابر جو بایدن را مورد تأیید قرار دهد. ناآرامی و درگیری‌ها با پلیس باعث کشته شدن ۴ نفر شد.

کنستانتین کوساچف، رئیس کمیته امور بین‌الملل شورای فدراسیون روسیه در فیسبوک نوشت: جشن دموکراسی تمام شد. این متأسفانه آخر خط است و من این را بدون ذره‌ای بدخواهی می‌گویم. آمریکا دیگر هدایت‌گر این مسیر نیست و بنابراین حق شکل دادن به آن را از دست داده، چه برسد که بخواهد آن را به دیگران تحمیل کند.

این قانون‌گذار روس دیدگاه‌های خود در مورد آنچه توانست بحران در واشنگتن را به وجود آورد، بیان کرد که در میان آن‌ها، این حقیقت بود که "طرف شکست خورده در انتخابات، دلایل کافی برای متهم کردن پیروزشدگان به جعل را نداشت. "

کوساچف افزود: دموکراسی آمریکایی مشخصاً از هر دو پا لنگ شده است.

source: اقتصاد نیوز
اخبار تیتر یک
  • شستا در صدر جدول ارزش معاملات بازار سهام امروز

    امروز شاخص کل بورس در یک ساعت ابتدایی ۲۰ هزار واحد افت کرد. اما پس از آن تغییر جهت داد و در نهایت به سطح یک میلیون و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید