تعطیلی ساختمان کنگره آمریکا در میشیگان

کدخبر: 384476
ساختمان کنگره آمریکا در ایالت میشیگان به دلیل هشدار‌های امنیتی به صورت موقت تعطیل شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ساختمان کنگره آمریکا در ایالت میشیگان به دلیل تهدید امنیتی تعطیل شد.

سی بی اس گزارش داد، بنابر اعلام چند قانونگذار آمریکایی ساختمان کنگره در ایالت میشیگان به دلایل امنیتی بسته شده و پلیس بررسی موضوع را آغاز کرده است. این قانونگذاران آمریکایی تصاویر مربوط به هشدار امنیتی را که از اداره پلیس ایالت میشیگان دریافت کرده بودند، در صفحه توئیتر خود به اشتراک گذاشتند.

در متن این هشدار آمده است: به دلیل تهدیدی که صبح امروز ۷ ژانویه ۲۰۲۱ دریافت شد، ساختمان کنگره به طور موقت برای همه اعضا و کارکنان بسته شده است. پلیس ایالت میشیگان در حال تحقیق در این باره است. تهدیدات امنیتی تنها یک روز بعد از رخداد‌های بی سابقه یورش به ساختمان کنگره آمریکا همزمان با نشست تائید نتیجه انتخابات سوم نوامبر صورت گرفت.

 نشست شب گذشته کنگره آمریکا که برای تأیید نتیجه انتخابات برگزار شد، با یورش هواداران ترامپ متوقف شد. رئیس جمهور آمریکا با حضور در جمع حامیان خود سخنرانی و به شدت از انتخابات این کشور انتقاد کرد. در نهایت اواسط ظهر امروز مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد کنگره نتایج آرا در خصوص پیروزی بایدن در انتخابات را پذیرفته است.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • فدرال رزرو: رشد اقتصاد از مسیر واکسن و ماسک می گذرد

    بیانیه فدرال رزرو سرانجام منتشر شد؛ ادامه سیاست قبلی جان کلام این بیانیه بود. اما لحن خنثی رئیس بانک مرکزی آمریکا قیمت…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید