تعلیق افسر آمریکایی که یک زن را مقابل کنگره هدف گرفته بود

کدخبر: 384488
اقتصاد نیوز : افسر پلیسی که روز گذشته در جریان اعتراض هواداران ترامپ در مقابل ساختمان کنگره این کشور در واشنگتن به یک زن شلیک کرده بود از کار خود تعلیق شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسپوتنیک، در جریان اعتراض هواداران ترامپ در واشنگتن، چندین تن از سوی پلیس کشته و زخمی شدند و درپی آن افسر پلیسی که در جریان ناآرامی‌های پایتخت آمریکا یک زن را مورد هدف گلوله قرار داد و کشت، از کار خود تعلیق شد.

اسپوتنیک گزارش داد، استیون ساند، رئیس پلیس واشنگتن اعلام کرد: اختیارات پلیسی از این افسر که روز چهارشنبه در یک تیراندازی مرگبار در کنگره شرکت داشت، به حالت تعلیق درآمده است.

ساند گفت: پلیس در حال انجام بررسی کامل حمله به ساختمان کنگره آمریکا توسط گروهی از معترضان طرفدار ترامپ، از جمله برنامه‌های امنیتی، سیاست‌ها و رویه‌ها صورت گرفته از سوی آن‌ها است.

همزمان با سخنرانی ترامپ در جمع هوادارانش و واکنش به شکست خود در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا نشست کنگره آمریکا برای تایید نتیجه انتخابات آمریکا  در حالی برگزار شد که به دلیل هجوم هواداران « دونالد ترامپ » رئیس‌جمهور کنونی و نامزد انتخاباتی سال جاری آمریکا، این نشست تعلیق شد.

اندکی پس از تعلیق این نشست، هواداران ترامپ به سمت کاخ کنگره آمریکا هجوم برده، حصار‌ها را پاره کرده و سعی در ورود به این ساختمان داشتند که باعث ایجاد درگیری میان پلیس و معترضان شد. 

قانون‌گذاران کنگره نیز از بررسی نحوه مدیریت آشوب‌ها و حملات از سوی نیروهای امنیتی در این اعتراضات خبر دادند.

تیتر یک
  • آیا دوره ارزهای دیجیتالی تمام شده است؟

    یک تحلیلگر برجسته رمزنگاری که با پیش بینی دقیق زمان سقوط بازار ۲۰۱۹ به محبوبیت رسیده است ، به معامله گران هشدار می دهد…

از دست ندهید
بلیط هواپیما