جمهوری خواهان به ترامپ: کناره گیری کن؛ از کاخ سفید برو!

کدخبر: 384776
در پی بالا گرفتن پیامدهای منفی حمله هواداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا، اعضای حزب جمهوریخواه در کپیتال هیل نیز خواستار کناره گیری «پرزیدنت» شده اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سناتور «لیزا مورکووسکی» از حزب جمهوریخواه آمریکا از دونالد ترامپ خواست تا از سمت خود کناره گیری کند.

بنابر گزارش الجزیره، مورکووسکی در این رابطه گفت: بعد از اقدامات حامیان ترامپ بهتر است او از مقام ریاست جمهوری کناره گیری کند.

وی در ادامه گفت: از او (ترامپ) می خواهم کناره گیری کند. از او می خواهم برود. او به اندازه کافی خسارت به بار آورده، فکر می کنم او باید برود. او باید از کاخ سفید برود.

وی همچنین ترامپ را مسئول حمله هوادارانش به ساختمان کنگره و همچنین باخت گزینه های جمهوریخواه در انتخابات سنای جورجیا دانسته است.

این وضعیت در حالی است که بیش از ۱۵۰ چهره دموکرات با امضای طرح استیضاح ترامپ، فشارها بر وی برای کناره گیری از پست ریاست جمهوری را افزایش داده اند.

در همین رابطه «کاترین کلارک» دستیار رئیس مجلس نمایندگان آمریکا دیروز جمعه در مصاحبه با شبکه «سی‌اِن‌اِن» گفت که رأی‌گیری برای تصویب طرح استیضاح ترامپ در اواسط هفته آینده برگزار خواهد شد.

source: اقتصاد نیوز
اخبار تیتر یک
  • شستا در صدر جدول ارزش معاملات بازار سهام امروز

    امروز شاخص کل بورس در یک ساعت ابتدایی ۲۰ هزار واحد افت کرد. اما پس از آن تغییر جهت داد و در نهایت به سطح یک میلیون و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید