طرح تحقیق و تفحص از وزارت بهداشت در مجلس کلید خورد

کدخبر: 385143
اقتصادنیوز :‌نماینده مردم زاهدان در مجلس از کلید خوردن طرح تحقیق و تفحص از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مجلس خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خانه ملت ،فداحسین مالکی از آغاز طرح تحقیق و تفحص از وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی در مجلس خبر داد و گفت: طرح تحقیق و تفحص با امضای 30 نماینده کلید خورد و در سامانه مجلس ثبت شده است و به طور قطع با استقبال نمایندگان روبرو خواهد شد و  امضاها افزایش می یابد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در تشریح محورهای تحقیق و تفحص یکی از محورها را عدم رسیدگی به مناطق محروم دانست و افزود: مناطق محروم به شدت در رابطه با بحث سلامت، بهداشت و درمان مشکل دارند در حالی که این مهم مورد تاکید همه مسئولان نظام به ویژه رهبر معظم انقلاب است.

وی ادامه داد: همچنین یکی از محورهای تحقیق و تفحص مشخص و شفاف نبودن وضعیت هزینه کرد اعتبارات کرونا است که خبرهای خوبی از استان‌ها در این رابطه مخابره نمی‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از سویی با شرایط بحران مدیریتی در اداره کردن دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان مواجه هستیم به عنوان مثال تاکنون در سه الی چهار مورد بیماران کرونایی و غیرکرونایی به علت افت فشار اکسیژن جان خود را از دست دادند و طی تماس تلفنی که با وزیر بهداشت داشتم دستور اعزام بازرس را صادر کرد اما متاسفانه همچنان آمارهای ارائه شده غیرواقعی است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما