حمایت‌ زودهنگام احمدی‌نژاد‌ی‌ها از ابراهیم رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰

کدخبر: 385463
اقتصاد نیوز : یک تشکل سیاسی که در میان اعضای شورای مرکزی اش، برخی اعضای کابینه احمدی نژاد هستند با انتشار بیانیه ای از رئیسی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سایت قرن نو، در بیانیه کانون دانشگاهیان ایران اسلامی آمده است:

 در  مدت مسئولیت ابراهیم رئیسی در قوه قضائیه علیرغم مشکلات کرونا، مردم شاهد تحرک و تحولات چشمگیر در این قوه و اقدامات ارزنده بسیاری بوده‌اند و چهار دهه خدمت صادقانه ایشان این اطمینان را بوجود آورده که پس از رسیدن به قدرت، دچار عجب و غرور و یا فراموشی وعده‌ها نمی‌شود.

آیت‌الله رئیسی در کسوت ریاست جمهوری با همدلی، همیاری و هماهنگی مجلس، قوه قضائیه و دیگر نهادها و سازمانها و ایجاد انسجام در کشور و نیز بهره گیری از عناصر متخصص، باکفایت، انقلابی، ساده زیست و مردمی می‌تواند کشور را از شرایط سخت کنونی نجات دهد و نشاط و عزت را به ایران اسلامی برگرداند.

شخصیت منزهی چون آیت الله رئیسی با انتخاب تیمی توانمند، دلسوز، خادم ملت، حامی محرومان، فسادستیز و عدالت گستر می تواند پایان‌ بخش بسیاری از نابسامانی‌‌ها، کم کاریها، سوء استفاده‌ها و سالم سازی قوه مجریه باشد .

گفتنی است سیدمحمدحسینی وزیر ارشاد، محمدعباسی وزیرتعاون و فاطمه واعظ جوادی رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست در دولت احمدی نژاد از اعضای شورای مرکزی این حزب سیاسی هستند.این تشکل دز سال 1392 از سعیدجلیلی برای انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرده بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما