بولتون: نگرانی این است ترامپ دست به کاری بزند

کدخبر: 385651
اقتصادنیوز :‌بولتون از حزب جمهوری خواه آمریکا خواست "لکه‌ ننگ" کارهای ترامپ را از چهره حزب پاک کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی دولت ترامپ به MSNBC گفت: باید در مورد نحوه جبران خسارت در حزب جمهوری خواه گفتگوی جدی انجام شود.

وی تأکید کرد: "و گرچه به نظر من خسارت قابل توجهی است ، اما به نظر من قابل جبران است و باید آن را برطرف کرد.

بولتون ترامپ را "انحرافی در سیاست آمریکا" دانست و به حزب جمهوری خواه هشدار داد که "ترامپ را به دیگران نسبت ندهد".

مشاور سابق امنیت ملی آمریکا اظهار داشت: "محاکمه و مقصر دانستن دیگران ، صرفاً سیاست واشنگتن است. اما اکنون باید تمرکز بر روی مسئله اصلی ، یعنی کانون مسئله باشد ، و آن دونالد ترامپ است."

او درمورد جمهوری‌خواهانی که از ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر حمایت کرده‌اند، گفت که "هیچ دلیلی نمی‌بیند که آنها مسئول نباشند". 

مشاور سابق ترامپ تصریح کرد که وی نه از تلاش دموکرات‌های مجلس برای استناد به اصلاحیه بیست و پنجم هیجان زده است و نه برای تهیه پیش نویس استیضاح ترامپ. او در عوض اشاره کرد که دموکراتها باید تا زمان تحلیف جو بایدن در ۲۰ ژانویه  اجازه دهند که همه چیز روال خود را داشته باشد.

او گفت: "نگرانی این است که در این روزها و در هر زمینه‌ای ترامپ دست به کارهایی بزند. من فکر می کنم همه ترجیح می‌دهیم او سوار هواپیما شود و به فلوریدا پرواز کند و چند روز آینده را با گلف بگذراند. فکر نمی‌کنم در باره خطرات احتمالی زیاده گویی کرده باشیم. 

از دست ندهید
بلیط هواپیما