بمباران جنوب نوارغزه توسط جنگنده های اسرائیلی

کدخبر: 386708
اقتصاد نیوز : جنگنده های رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه در تجاوزی جدید محور جنوبی نوار غزه را هدف حملات هوایی قرار دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازمهر، رژیم صهیونیستی تجاوز نظامی جدیدی را علیه نوارغزه انجام داده است. جنگنده‌های رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه مناطقی در محور جنوبی نوارغزه را هدف حملات هوایی قرار دادند.

بر اساس گزارش العهد، صهیونیست‌ها شرق رفح واقع در محور جنوبی نوارغزه را بمباران کرده اند. این درحالی است که مناطقی دیگر در همین محور نیز هدف حملات هوایی گسترده قرار گرفته است. تاکنون گزارشی در خصوص تلفات احتمالی این حملات منتشر نشده است.

این حملات درحالی انجام شد که روز گذشته صهیونیست‌ها رزمایش نظامی جدیدی را در اطراف غزه آغاز کردند. منابع امنیتی اعلام کرده که ارتش رژیم صهیونیستی مانور مذکور را در اطراف شهرهای عسقلان و اوفکیم در شمال و شرق نوارغزه آغاز کرده است. طبق اعلام سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، این مانور تا عصر روز سه شنبه ادامه دارد.

پیش از این نیز روزنامه معاریو گزارش داد که برای نخستین بار بعد از امضای توافقنامه سازش میان تل آویو و ابوظبی، یک رزمایش هوایی مشترک میان آنها برگزار خواهد شد. این رزمایش هوایی مشترک به صورت آشکار و علنی در یونان برگزار خواهد شد.

در این رزمایش که زمان برگزاری آن اعلام نشده است، جنگنده‌های آمریکا، کانادا، اسپانیا، قبرس و اسلواکی نیز شرکت می‌کنند. معاریو در این خصوص نوشت که در دوره‌های گذشته به دلیل حساسیت سیاسی و ترس امارات از انتقاد جهان عرب، این کشور محدودیت‌هایی در خصوص مشارکت در چنین رزمایش‌هایی اعمال می‌کرد اما این بار، بدون محدودیت این رزمایش را برگزار خواهد کرد.

تیتر یک
  • روند اوراق تسه در هفته دوم اسفند؛

    هزینه وام مسکن در این هفته برای متقاضیان تغییری نکرده و در محدوه ثابتی قرار داشته است. این اتفاق نرخ سود خرید وام را…

از دست ندهید
بلیط هواپیما