درخواست برای لغو مجوز وکالت جولیانی

کدخبر: 387602
اقتصاد نیوز : دوازده وکیل برجسته، از جمله قضات و دادستان‌های سابق فدرال، شکایتی رسمی مبنی بر لغو مجوز وکالت جولیانی را تنظیم و امضا کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، این افراد خواستار تعلیق مجوز حقوقی رودی جولیانی، وکیل شخصی دونالد ترامپ شدند. او در آخرین روزهای ریاست جمهوری ترامپ و سر وصداهای زیاد او مبنی بر برهم زدن نتایج انتخابات حضور پر رنگ داشت. 

این قضات اعلام کردند: جولیانی به دلیل کمک به ترامپ در پیگیری ادعا‌های دروغین تقلب در انتخابات، مرز‌های اخلاقی را زیر پا گذاشته و سپس  با سخنرانی محرمانه‌ای درست قبل از آشوب۶ ژانویه در پایتخت  این ادعاها را تکرار کرد.

 دادگاه عالی نیویورک جولیانی را متهم کرد که آگاهانه در مورد انتخابات ادعا‌هایی نادرست ابراز کرده است. بسیاری از قضات و دادستان‌های ایالات که جولیانی زمانی هدایت آنها را برعهده داشته ،این شکایت را امضا کردند.

این شکایت یکی از موارد دیگری است که علاوه بر تحقیق در مورد رفتار جولیانی در روزهای انتخایات، به هیئت رسیدگی به شکایات ارائه شده است. در این شکایت آمده جولیانی، به اتهامات دروغین خود در زمینه تقلب گسترده رای دهندگان تا ۶ ژانویه پایبند بوده و در تحریک هواداران به آشوب نقش داشته است.


 

تیتر یک
  • ناامیدی و افسردگی در کشورهای آسیای شرقی جولان می دهد

    براساس گزارش ها و آمارهای منتشر شده، میزان خودکشی در یک سالی که دنیا درگیر همه گیری کرونا شده است افزایش یافته است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما