نماینده ای که به سرباز سیلی زد کیست؟

کدخبر: 388021
اقتصاد نیوز : علی اصغر عنابستانی نماینده مجلس یازدهم که به واسطه زدن سیلی به صورت سرباز حامد اکبری( سرباز پلیس راهور ) و حضور غیر قانونی وی در خط ویژه مشهور شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از دیده بان ایران؛ علی اصغر عنابستانی نماینده مجلس یازدهم که به واسطه زدن سیلی به صورت سرباز حامد اکبری( سرباز پلیس راهور ) و حضور غیر قانونی وی در خط ویژه مشهور شده است. پیش از ورود به مجلس در دولت های نهم و دهم پُست های مهمی چون فرمانداری، معاون استانداری، مدیرکل امور اجتماعی استانداری خراسان رضوی، استانداری  چهار محال و  ریاست ستاد انتخاباتی احمدی نژاد در سال  ۸۸  را در اختیار داشته است. 

عنابستانی متولد سال ۱۳۵۰ در روستای عنابستان از توابع شهرستان سبزوار است. او مدیرکل امور اجتماعی استانداری خراسان رضوی در دولت نهم و پس از آن معاون استانداری این استان و فرماندار شهرستان سبزوار و استاندار استان چهارمحال و بختیاری در دولت دهم بود.

عنابستانی سیاستمدار اصولگرا در سال ۱۳۸۴ مسئول ستاد  احمدی‌نژاد بود در سبزوار، در آستانه انتخابات ۱۳۸۸ از فرمانداری سبزوار استعفا کرد و مسئولیت ستاد مردمی محمود احمدی‌نژاد در خراسان رضوی را به عهده گرفت.

او  پس از انتخابات دهم ریاست‌جمهوری به عنوان معاون امور اجتماعی دستیار ارشد رئیس‌جمهور در نهاد ریاست‌جمهوری مشغول فعالیت شد. عناسبتانی سپس راهش را از احمدی نژاد جدا کرد و ۲۲ آبان سال ۹۴ به خبرآنلاین گفته بود: « اگر مشایی دور احمدی‌نژاد باشد ازصدفرسخی‌اش رد نمی‌شوم».

وی پس از غیبت چند ساله، در انتخابات مجلس یازدهم شرکت و نماینده سبزوار، جغتای، داورزن و .. شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما