نوشیدنی مورد علاقه تان، چه چیزی درباره شما می‌گوید؟

کدخبر: 388239
اقتصاد نیوز : با این تست روان شناسی، شخصیت خود را بر اساس نوشیدنی مورد علاقه تان بسنجید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بخش مهمی از زندگی هر انسان، مربوط به آن چیزی است که می‌خورد یا می‌نوشد. هر انسانی سلیقه و مزاج خاص خود را دارد و از این نظر یکتاست؛ بنابراین می‌توان طبق انتخاب انسان برای نوشیدنی مورد علاقه اش، به بخشی از شخصیت او پی برد. در تست زیر، با انتخاب نوشیدنی مورد پسندتان، از زوایای پنهان شخصیت خود آگاه شوید.

نوشیدنی مورد علاقه تان، چه چیزی درباره شما می‌گوید؟

۱- کوکاکولا

شما به دنیا آمده اید که زندگی کنید! شور و شوق زیادی برای زندگی دارید و معمولا رهبر گروه هستید. (البته اگر موتورسواری می‌کنید، مراقب باشید!). وقتی زندگی موانعی را سر راه شما قرار می‌دهد، با اره برقی آن‌ها را از وسط می‌برید در حالی که داد می‌زنید:  به من نگاه کن، زندگی!

۲- کوکاکولا رژیمی

شما بدون شک انسان باحالی هستید. معمولا در حالی که دارید بی پرده به کار‌ها رسیدگی می‌کنید، دیده می‌شوید. در واقع هیچ کس جرات ندارد سر به سر شما بگذارد و همه به طور پنهانی دوست دارند جای شما باشند. دفترچه خاطراتشان را چک کنید. مطمئن می‌شوید!

۳- کوکاکولا زندگی

شما باور دارید که با روش زندگی پرتحرک و خام خواریتان، می‌توانید به تنهایی اثرات گرم شدن کره زمین را برعکس کنید. در ضمن، ظاهر قوطی‌های سبز را دوست دارید!

۴- کوکاکولا صفر

هاله‌ای از راز و رمز اطراف شماست. هر کاری که می‌کنید، به نظر ساده و بدون دردسر می‌آید. بدون تلاش، ترند‌های جدید آغاز می‌کنید. وقتی از کنار مردم رد می‌شوید، همیشه می‌گویند: " این دیگر کیست؟ این انسان رمزآلود جذاب چه کسی است؟ " و شاید هیچ وقت هم نفهمند.

۵- کوکاکولا گیلاسی

یک نفر پلیس شوخی و خوشی را خبر کند؛ چون باید شما را در زندان شادی، زندانی کند! شما انسان شوخ و باحالی هستید و مردم عاشقتان هستند. از این که خود را رها کنید، نمی‌ترسید و شادی درون قلبتان مانند یک رنگین کمان، همه را با خوش حالی زیاد کور می‌کند.

۶- پپسی

شما دقیقا می‌دانید دارید چه کار می‌کنید. باهوش و توانایید و در آینده به موفقیت می‌رسید. تصمیم هایتان همیشه درست اند و دیگران را تحت تاثیر قرار می‌دهند. گاهی اوقات مردم فکر می‌کنند دیوانه اید، اما در نهایت می‌بینند که شما درست گفته بودید. تقریبا همیشه به دیگران می‌گویید: " دیدی بهت گفتم؟ "

۷- پپسی مکس

اولین بار که جرعه‌ای از آن را نوشیدید، به این نتیجه رسیدید که از کوکاکولا خوش طعم‌تر است؛ اما هیچکس هیچ وقت به حرفتان گوش نمی‌دهد.

۸- پپسی رژیمی

مانند یک پرنده عجیب و بیگانه هستید. شما مشغول زندگی کردن هستید. همزمان با رسیدن به آرزوهایتان، از خود زیبایی‌ای طبیعی تراوش می‌کنید. در حالی که به طور طبیعی زیبا به نظر می‌رسید، از درون سخت و قوی هستید. حتی ممکن است دیگران کمی از شما بترسند؛ چون شما غیر قابل توقف هستید.

۹- دکتر پپر

شما معادل انسانی اتوبوس مهمانی هستید. سرگرم کننده هستید و بقیه را به راه می‌اندازید. مهمانی تا زمانی که شما نرسیده باشید، آغاز نمی‌شود. با این که این حرف کلیشه‌ای است، اما جدا، دیگران روی زمین می‌نشینند و گریه می‌کنند تا شما برسید. این واقعیت دارد؛ همه آدم‌های زندگی تان بدون شما سردرگم اند.

۱۰- فانتا

شما خیلی ناز و دوست داشتنی هستید. همه همین طور فکر می‌کنند. سعی در پنهان کردن آن نداشته باشید! شاید از آن متنفر باشید، شاید هم قبولش کرده باشید. به هر حال، مانند یک بچه تنبل بامزه هستید.

۱۱- اسپرایت

انسان خوبی هستید و کمی جادویی. قدرت هر روزه جادو در شما و هر کاری که می‌کنید، جریان دارد و به آرامی هر کس را که با او برخورد دارید، تحت تاثیر قرار می‌دهد. درخشش درونی تان، دیگران را هیپنوتیزم می‌کند؛ بنابراین هیچ کس نباید سر به سرتان بگذارد.

۱۲- ۷ آپ

با استعداد هستید. ذاتا در چیز‌های مختلف، خوب هستید که این چشمگیر است. شما هدیه‌ای بودید که به این دنیا فرستاده شدید. شاید همین الان هم دیگران را با مهارت هایتان متعجب کرده باشید. شاید هم مشغول ذخیره کردن توانایی هایتان هستید تا در آینده دیگران را با طوفانی از شگفتی مواجه کنید.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما