هشدار جدی جانشین فرمانده کل ارتش به دشمنان درباره تحرکات نظامی علیه ایران

کدخبر: 389300
اقتصادنیوز :‌جانشین فرمانده کل ارتش گفت: همه مرزها بوسیله تجهیزات بسیار پیشرفته و با بهره‌برداری از تجهیزات نوین به صورت شبانه روزی کنترل می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،امیر محمدحسین دادرس جانشین فرمانده کل ارتش  درباره آمادگی ارتش برای پاسخ به تهدیدات احتمالی که از سوی دشمنان در روزهای اخیر مطرح شده است، گفت: دشمنان به خوبی می‌دانند آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از جمله ارتش در چه سطح و کیفیت بالایی قرار دارد.

وی با بیان اینکه زمانی تهدیدات ظاهر و عملی می‌شوند که آمادگی و قدرت دفاعی در یک کشور وجود نداشته باشد، تاکید کرد: امروز آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از جمله ارتش سرافراز و قهرمان در چنان حدی است که هر اقدام ناشایستی صورت بگیرد پاسخ به مراتب بیشتر و مخرب‌تر از اقدام دشمن خواهد داشت.

جانشین فرمانده کل ارتش در ادامه با اشاره به برگزاری رزمایش‌های تخصصی ارتش در چند روز اخیر گفت: ما از گذشته و تا به امروز و البته در رزمایش‌ها این توانمندی در پشتیبانی و پاسخ قاطع به تهدیدات دشمنان را به خوبی نشان داده‌ایم و در این رزمایش‌ها بیان می‌شود که این آمادگی بحمدالله در همه عرصه‌ها در حد بسیار بالایی موجود است.

امیر دادرس در بخش دیگری از سخنان خود در باره امنیت مرزهای کشور نیز گفت: وضعیت امنیت در مرزها بسیار عالی است و شرایط امنیت همانند تهران و دیگر شهرها است. همه مرزها بوسیله تجهیزات بسیار پیشرفته و با بهره‌برداری از تجهیزات نوین به صورت شبانه روزی کنترل می‌شود.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما