سفر قریب الوقوع رئیس موساد به آمریکا و رایزنی درباره ایران

کدخبر: 389568
اقتصاد نیوز : رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی موساد به زودی به آمریکا سفر و در دیدار با مقامات امنیتی این کشور درباره ایران رایزنی خواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، روزنامه تایمز آو اسرائیل نوشت، یوسی کوهن رئیس سازمان جاسوسی موساد در حال نهایی کردن سفر خود به آمریکا در نیمه اول ماه فوریه است و در جریان این سفر قرار است با مقامات ارشد دولت بایدن دیدار کند.

بنابر گزارش شبکه 13 رژیم صهیونیستی، کوهن در سفر خود به واشنگتن با جیک سالیوان مشاور امنیت ملی و ویلیام برنز رئیس سازمان اطلاعات مرکزی (سیا) ملاقات خواهد کرد و احتمال دارد با جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا نیز دیدار داشته باشد.

انتظار می رود که ایران از اصلی‌ترین موضوعات مورد بحث در دیدارهای کوهن با مقامات آمریکایی باشد، چراکه جو بایدن بارها از تمایل خود برای پیوستن مجدد به توافق هسته‌ای با ایران خبر داده است. اقدامی که رژیم صهیونیستی به شدت با آن مخالفت می‌کند.

گفته می شود که رئیس موساد در جریان این سفر خواسته‌های رژیم صهیونیستی درخصوص توافق جدید با ایران را به طرف آمریکایی منتقل خواهد کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما