محکومیت افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در ابوظبی از سوی کمیسیون امنیت ملی

کدخبر: 389841
اقتصاد نیوز : سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که این کمیسیون افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در ابوظبی را محکوم کرده و آن را خیانت به آرمان فلسطین دانست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ابوالفضل عمویی در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: در این جلسه لایحه اصلاح قانون بکارگیری سلاح توسط مامورین نیروهای مسلح در موارد ضروری مورد بررسی قرار گرفت، پیش از این کلیات آن در کمیسیون تصویب شده و برای جمع بندی پیشنهادها به کمیته دفاعی کمیسیون ارجاع شده بود. 

وی افزود: در این نشست کمیته دفاعی گزارشی از بررسی های صورت گرفته در این لایحه ارائه کرد و بعد از آن حدود نیمی از موارد مورد تصویب کمیسیون قرار گرفت. بررسی سایر مواد این لایحه به جلسات آتی موکول شد.

عمویی با اشاره به بررسی آخرین تحولات بین المللی در کمیسیون امنیت ملی گفت: نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در ابوظبی را محکوم کرده و آن را خیانت به آرمان فلسطین دانستند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در پایان گفت که با توجه به به ضرورت پیگیری تقویت دیپلماسی اقتصادی در کشور، اعضای کمیسیون با ایجاد کمیته دیپلماسی اقتصادی در کمیسیون امنیت ملی موافقت کردند که مسوولیت این کمیته به آقای مقتدایی سپرده شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما