استعفای ترامپ در یک قدمی اخراج

کدخبر: 390964
اقتصاد نیوز : دونالد ترامپ در یک قدمی اخراج از انجمن بازیگران فیلم(Sag-Aftra)، از عضویت در این اتحادیه استعفا داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، همین که متولیان انجمن بازیگران فیلم آمریکا (Sag-Aftra) حرف از اخراج دونالد ترامپ زدند، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا پیشدستی کرد و از عضویت در این اتحادیه استعفا داد.

 گاردین گزارش داد، ترامپ چهارم فوریه سال ۲۰۲۱ (۱۶ بهمن ۹۹) در نامه‌ای خطاب به گابریل کارتریس رئیس انجمن بازیگران فیلم آمریکا که اتحادیه‌ای برای بازیگران سینما و تلویزیون در آمریکاست، نوشت: امروز (در این نامه) درباره جلسه رسمی کمیته موسوم به کمیته انضباطی با موضوع لغو عضویت اینجانب برایتان می‌نویسم. چه کسی اهمیت می‌دهد!

وی در ادامه به حضور خود در فیلم‌های «تنها در خانه ۲»، «زولندر»، «وال استریت: پول هرگز نمی‌خوابد» و برنامه‌های تلویزیونی چون «کارآموز» اشاره کرد و گفت: من به رونق کسب و کار تلویزیون کابلی که گفته می‌شد یک پلتفرم در حال نابودی است، کمک شایانی کرده‌ام. گفته می‌شد از عمر این تلویزیون زمان زیادی باقی نمانده تا این که من وارد سیاست شدم و در شبکه‌هایی چون MSDNC، فیک نیوز سی ان ان و بسیاری شبکه دیگر هزاران شغل ایجاد کردم.

ترامپ نامه استعفایش را اینطور به پایان رساند: دیگر نمی‌خواهم عضوی از اتحادیه شما باشم. برای همین این نامه را نوشتم تا استعفای خود را از عضویت در انجمن بازیگران فیلم اعلام کنم. شما هیچ کاری برای من نکرده‌اید.

انجمن بازیگران فیلم آمریکا نیز با یک کلمه به نامه استعفای ترامپ پاسخ داد: ممنون!

انجمن بازیگران فیلم آمریکا ماه ژانویه (دی ۹۹) در واکنش به یورش حامیان ترامپ به کنگره آمریکا و کارزار بی‌پروا از نشر اکاذیب با هدف بی اعتبار کردن و تهدید امنیت روزنامه‌نگاران که بسیاری از آنان از اعضای این انجمن هستند، از احضار رئیس‌جمهوری سابق آمریکا به کمیته انضباطی خبر داده بود.

گابریل کارتریس  رئیس انجمن بازیگران فیلم آمریکا آن زمان گفته بود: دونالد ترامپ به ارزش‌هایی حمله کرد که برای این انجمن مقدس هستند؛ دمکراسی، صداقت، احترام به همه هموطنان آمریکایی از هر نژاد و دینی و آزادی مطبوعات. از بی‌اعتنایی گستاخانه وی به حقیقت تا حملات پیروانش به روزنامه‌نگاران، یک خط راست است.

براساس گزارشات مالی منتشر شده در سال ۲۰۲۰، ترامپ از پروژه‌های مرتبط با انجمن بازیگران فیلم آمریکا بالای ۹۸ هزار دلار درآمد دارد، درآمدی که با جدا شدنش از این انجمن قطع نخواهد شد.

تیتر یک
  • ولی‌ نصر و علی‌واعظ در فارن افرز تحلیل کردند

    اقتصادنیوز؛ ۲ استاد ایرانی-آمریکایی نزدیک به حلقه‌های فکری دموکرات و نزدیک به چهره‌های کنونی وزارت خارجه آمریکا در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما